Danske lægers vaccinations service

Aktivitet Kløverhuset, Kløvervej 12, 6000 Kolding

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-16.00 (Antal ledige tider: 207)

Aktivitetshuset Månen, Bispebroen 3, 2. sal, Månen, 6100 Haderslev

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-17.00 (Antal ledige tider: 304)

Aktivitetshuset Månen, Bispebroen 3, 2. sal, Månen, 6100 Haderslev

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-17.00 (Antal ledige tider: 128)

Borgerhuset, Østergade 40 C, 6230 Rødekro

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-17.00 (Antal ledige tider: 195)

Skansehallerne, Aabenraavej 25 A, 6400 Sønderborg

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-12.00 (Antal ledige tider: 85)

Vojens sundhedscenter, Rådhuscentret 7, 6500 Vojens

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-13.00 (Antal ledige tider: 97)

Gram Fritidscenter, Stadionvej 15, 6510 Gram

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 76)

Mødestedet Skolegade - Blå stue, Skolegade 10, 6740 Bramming

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 124)

Seniorhuset I.P. Schmidt, Vendersgade 4, 7000 Fredericia

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-17.00 (Antal ledige tider: 234)

Mødestedet - "Kabyssen", Nygade 29, 7200 Grindsted

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-14.30 (Antal ledige tider: 74)

Bytoften Bo- og Aktivitetscenter, Bytoften 73, 7400 Herning

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 84)

Kærmindeparken, Kærmindevej 13, 7441 Bording

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 122)

Vestervig Kirke Musikskole, Vestergade 20, 7770 Vestervig

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 112)

Lokalcenter Brabrand, Voldbækvej 92, 8220 Brabrand

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-13.00 (Antal ledige tider: 179)

Åbyhøj Bibliotek, L. Feilbergs Vej 7, 8230 Åbyhøj

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-12.00 (Antal ledige tider: 64)

Lokalcenter Hørgården - Kælderen lokale 2 og 3, Hørgårdsvej 17, 8240 Risskov

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-13.00 (Antal ledige tider: 116)

Medborgerhuset, Bindslevs Plads 5, 8600 Silkeborg

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-15.30 (Antal ledige tider: 201)

Røde Kors Butik - Kjelleup, Vestergade 22, 8620 Kjellerup

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 125)

Horsens Bibliotek (Studierum 1), Tobaksgården 12, 8700 Horsens

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-16.00 (Antal ledige tider: 159)

Løsning Plejecenter, Sneppevej 30, 8723 Løsning

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 137)

Sognehuset Brædstrup, Kirkegade 11, 8740 Brædstrup

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-16.00 (Antal ledige tider: 253)

Beboerhuset Tulipanvej, Tulipanvej 4, 8800 Viborg

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 140)

Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter, Vestre Ringvej 7, 8850 Bjerringbro

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-13.30 (Antal ledige tider: 108)

Sognegården Langå, Ulstrupvej 30B, 8870 Langå

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-10.30 (Antal ledige tider: 77)

Seminarieskolen, Mylius Erichsens Vej 127, 9210 Aalborg SØ

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 75)

Hallens Cafeteria, Idrætsalle 103, 9370 Hals

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-14.00 (Antal ledige tider: 53)

Nørresundby Kirke, Kapelvej 2, 9400 Nørresundby

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-13.30 (Antal ledige tider: 133)

Medborgerhuset Hobro, Skibsgade 28, 9500 Hobro

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 114)

Medborgerhuset Hobro, Skibsgade 28, 9500 Hobro

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 102)

Støvring Kirke, Kirkevej 7, 9530 Støvring

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-12.00 (Antal ledige tider: 85)

Mariager Kloster, Klosterstien, 9550 Mariager

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-13.00 (Antal ledige tider: 138)

Vellingshøj-Centret, Vellingshøjvej 357-365, 9800 Hjørring

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 92)

Rådhuscentret, Parallelvej 6, 9900 Frederikshavn

torsdag 1. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 92)

Kristkirken, Enghave Plads 18, 1. sal, 1670 København V

torsdag 1. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 4)

Greve Borgerhus, Greveager 9, 2670 Greve

torsdag 1. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 36)

Greve Borgerhus, Greveager 9, 2670 Greve

torsdag 1. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 122)

Villabyerne, Trivselklubben, Lindeholmen 2, 2680 Solrød Strand

torsdag 1. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 101)

Smørum Kulturhus, Flodvej 68, 2765 Smørum

torsdag 1. oktober 2020 kl. 09.00-14.00 (Antal ledige tider: 144)

Smørum Kulturhus, Flodvej 68, 2765 Smørum

torsdag 1. oktober 2020 kl. 09.00-14.00 (Antal ledige tider: 91)

Selskabslokale A, Høje Gladsaxe Torv 2, 2860 Søborg

torsdag 1. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 26)

Hamlet Aktivitetscenter, Kronborgvej 1C, 3000 Helsingør

torsdag 1. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 79)

Den Gamle Biograf, Jernbanegade 4, 3480 Fredensborg

torsdag 1. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 38)

Hyldegården, Hyldegårdsvej 42, 4100 Ringsted

torsdag 1. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 35)

Birkevang Ældrecenter, Birkevænget 55, 4160 Herlufmagle

torsdag 1. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 93)

Birkevang Ældrecenter, Birkevænget 55, 4160 Herlufmagle

torsdag 1. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 89)

Fælleshuset, Køge, Kystvejen 7A, Strøby Egede, 4600 Køge

torsdag 1. oktober 2020 kl. 09.00-11.30 (Antal ledige tider: 17)

Kulturhuset Leopold, Bredgade 22, 4653 Karise

torsdag 1. oktober 2020 kl. 09.00-10.00 (Antal ledige tider: 44)

Hotel Falster, Stubbekøbingvej 150, 4800 Nykøbing F.

torsdag 1. oktober 2020 kl. 09.00-11.30 (Antal ledige tider: 16)

Ældrecentret Tømmergården, Tømmergården 2, 5600 Faaborg

torsdag 1. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 89)

Banjen, Lohals Havn 5, 5953 Tranekær

torsdag 1. oktober 2020 kl. 09.00-10.00 (Antal ledige tider: 1)

Vallensbæk Kultur- og Borgerhus, Vallensbæk Stationstorv 100, 2625 Vallensbæk

torsdag 1. oktober 2020 kl. 09.30-12.00 (Antal ledige tider: 100)

Vallensbæk Kultur- og Borgerhus, Vallensbæk Stationstorv 100, Lokale Havet, 2625 Vallensbæk

torsdag 1. oktober 2020 kl. 09.30-12.00 (Antal ledige tider: 94)

Medborgerhuset, Smedegade 37, 8305 Samsø

torsdag 1. oktober 2020 kl. 09.45-13.15 (Antal ledige tider: 104)

Matas Glostrup St. Center, Glostrup Storcenter 26, 2600 Glostrup

torsdag 1. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 104)

Matas Tårnby, Tårnby Torv 5, 2770 Kastrup

torsdag 1. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 199)

Matas Charlottenlund, Jægersborg Allé 24, 2920 Charlottenlund

torsdag 1. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 70)

Matas Espergærde Butikscenter, Vester Torv 28, 3060 Espergærde

torsdag 1. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 163)

Matas Rønne, St. Torvegade 3-5, 3700 Rønne

torsdag 1. oktober 2020 kl. 10.00-15.00 (Antal ledige tider: 159)

Sct. Georgs Gilderne, Højstrupvangen 1, 5200 Odense V

torsdag 1. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 59)

Matas Svendborg Bycenter, Voldgade 8-10, 5700 Svendborg

torsdag 1. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 48)

Matas Aabenraa, Storegade 33, 6200 Aabenraa

torsdag 1. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 225)

Matas Esbjerg - Sæddingcentret, Fyrvej 34, 6710 Esbjerg V

torsdag 1. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 102)

Matas Nykøbing M, Lille Torv 5, 7900 Nykøbing M

torsdag 1. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 242)

Matas Odder, Rosensgade 27, 8300 Odder

torsdag 1. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 246)

Matas Hammel, Østergade 32, 8450 Hammel

torsdag 1. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 249)

Matas - Grenaa, Østergade 2, 8500 Grenaa

torsdag 1. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 261)

Matas Horsens Bytorv, Søndergade 10, 8700 Horsens

torsdag 1. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 241)

Matas - Fjerritslev, Søndergade 2, 9690 Fjerritslev

torsdag 1. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 85)

Matas Skagen, Sct. Laurentiivej 45, 9990 Skagen

torsdag 1. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 252)

Østerby Servicecenter, Østerby Havnegade 11, 9940 Læsø

torsdag 1. oktober 2020 kl. 10.30-12.00 (Antal ledige tider: 36)

Nordlangelandshallen, Snødevej 140B, 5953 Tranekær

torsdag 1. oktober 2020 kl. 11.00-12.00 (Antal ledige tider: 43)

Kapernaumskirken, Frederikssundsvej 45, 2400 København NV

torsdag 1. oktober 2020 kl. 12.00-14.00 (Antal ledige tider: 59)

Kulturcenter, Poppel Alle 12, 2630 Taastrup

torsdag 1. oktober 2020 kl. 12.00-17.00 (Antal ledige tider: 114)

Højbygård, Højby Hovedgade 67, 4573 Højby

torsdag 1. oktober 2020 kl. 12.00-15.00 (Antal ledige tider: 82)

Grønnegades Kaserne Kulturcenter, Grønnegade 10, 4700 Næstved

torsdag 1. oktober 2020 kl. 12.00-15.00 (Antal ledige tider: 79)

Langeskov Idrætscenter, Børmosevej 3, 5550 Langeskov

torsdag 1. oktober 2020 kl. 12.00-14.00 (Antal ledige tider: 62)

Rødding Aktivitetshus, Østergade 28 (Gl. Rådhus), 6630 Rødding

torsdag 1. oktober 2020 kl. 12.00-14.30 (Antal ledige tider: 77)

Friplejehjemmet, Vestervigvej 76 A (Blå indg.), 7755 Bedsted Thy

torsdag 1. oktober 2020 kl. 12.45-15.45 (Antal ledige tider: 95)

Kulturcenter Mariehøj, Indgang A, Øverødvej 246B, 2840 Holte

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.00-16.00 (Antal ledige tider: 118)

Aktivitetshuset, Nordvej 9A, 3000 Helsingør

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.00-14.00 (Antal ledige tider: 38)

Kulturhuset Elværket, Ved Kirken 6, 3600 Frederikssund

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.00-15.00 (Antal ledige tider: 60)

Kulturhuset Elværket, Ved Kirken 6, 3600 Frederikssund

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.00-15.00 (Antal ledige tider: 65)

Mødestedet, Bredgade, Bredgade 1, 4652 Hårlev

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.00-14.30 (Antal ledige tider: 56)

Haslev Bibliotek, Jernbanegade 62, 4690 Haslev

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.00-16.00 (Antal ledige tider: 92)

Præstø Idræts Lokaler, Stadionvej 2, 4720 Præstø

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.00-15.00 (Antal ledige tider: 50)

Sejl og Motorbådsklubben "Grønsund", Møllemarken 21, 4850 Stubbekøbing

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.00-15.00 (Antal ledige tider: 66)

Frivillighedens Hus, Perlegade 50, 6400 Sønderborg

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.00-15.30 (Antal ledige tider: 84)

Spjald Skole, Halvejen 2, 6971 Spjald

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.00-15.30 (Antal ledige tider: 79)

Give Sognehus, Bøgetorvet, 7323 Give

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.00-16.00 (Antal ledige tider: 97)

Højgården, Højgårdsvej 10, 9640 Farsø

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.00-17.00 (Antal ledige tider: 122)

Højgården, Højgårdsvej 10, 9640 Farsø

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.00-17.00 (Antal ledige tider: 138)

Lokalcenter Viby, Kongsgårdsvej 6, 8260 Viby J

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.15-17.15 (Antal ledige tider: 100)

Aktivitetshuset Baldersgade, Baldersgade 3C, 2200 København N

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.30-16.00 (Antal ledige tider: 42)

Søvang Ældrecenter, Søvænget 43, 4171 Glumsø

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.30-15.30 (Antal ledige tider: 63)

Søvang Ældrecenter, Søvænget 43, 4171 Glumsø

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.30-15.30 (Antal ledige tider: 70)

Thomas Kingos Kirkesal, Bülowsvej 9-11, 5230 Odense M

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.30-15.00 (Antal ledige tider: 12)

Borgerhuset, Rudkøbing, Ahlefeldtsgade 13-15, 5900 Rudkøbing

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.30-16.00 (Antal ledige tider: 84)

Ikast Bibliotek, Grønnegade 25, 7430 Ikast

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.30-17.00 (Antal ledige tider: 100)

Cafe Markus (Sankt Markus Kirken), Hadsundvej 23, 9000 Aalborg

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.30-17.30 (Antal ledige tider: 137)

Vesterlund Plejehjem, Nordens Allé 21-23, 9800 Hjørring

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.30-17.30 (Antal ledige tider: 120)

Ingeborghus, Ingeborgvej 2, 9900 Frederikshavn

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.30-15.30 (Antal ledige tider: 69)

Ans Kro, Vestre Langgade 5, 8643 Ans By

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.45-15.45 (Antal ledige tider: 61)

Aktivitetshuset Houlkærvænget, Odshøjvej 2B, 8800 Viborg

torsdag 1. oktober 2020 kl. 13.45-16.45 (Antal ledige tider: 108)

Ældrecentret Pilehavehus, Løkkekrogen 5, 2625 Vallensbæk

torsdag 1. oktober 2020 kl. 14.00-16.30 (Antal ledige tider: 60)

Ældrecentret Pilehavehus, Løkkekrogen 5, 2625 Vallensbæk

torsdag 1. oktober 2020 kl. 14.00-16.30 (Antal ledige tider: 60)

Seniorhuset, Skolevej 10, 6070 Christiansfeld

torsdag 1. oktober 2020 kl. 14.00-17.00 (Antal ledige tider: 67)

Aktivitetscentret Læsø, Birke Alle 4 Byrum, 9940 Læsø

torsdag 1. oktober 2020 kl. 14.00-16.30 (Antal ledige tider: 87)

Lokalcenter Bjerggården, Østerøgade 20, 8200 Århus N

torsdag 1. oktober 2020 kl. 14.15-16.45 (Antal ledige tider: 57)

Aldershvile Centret, Kirkevej 2, 8970 Havndal

torsdag 1. oktober 2020 kl. 14.15-15.45 (Antal ledige tider: 53)

Casa Tua Devine Hotel, Svedskegyden 2, 8305 Samsø

torsdag 1. oktober 2020 kl. 14.30-17.00 (Antal ledige tider: 82)

Sognegården i Malling, Malling Kirkevej 3, 8340 Malling

torsdag 1. oktober 2020 kl. 14.30-16.30 (Antal ledige tider: 41)

Sognegården i Malling, Malling Kirkevej 3, 8340 Malling

torsdag 1. oktober 2020 kl. 14.30-16.30 (Antal ledige tider: 46)

Rødkærsbro Hallen, Brandstrupvej 25, 8840 Rødkærsbro

torsdag 1. oktober 2020 kl. 14.30-16.30 (Antal ledige tider: 41)

Suldrup Kro, Hjedsbækvej 326, 9541 Suldrup

torsdag 1. oktober 2020 kl. 15.00-17.30 (Antal ledige tider: 85)

Jels Motel og Sportscenter, Ørstedvej 10, Jels, 6630 Rødding

torsdag 1. oktober 2020 kl. 15.30-17.00 (Antal ledige tider: 37)

Ahlmannsparken - Kælderen (Der er elevator), Ahlefeldvej 4, 6300 Gråsten

torsdag 1. oktober 2020 kl. 16.30-17.30 (Antal ledige tider: 20)

Avedøre Idrætscenter, Trædrejerporten 1, 2650 Hvidovre

fredag 2. oktober 2020 kl. 07.30-10.00 (Antal ledige tider: 22)

Grænsehallerne, Harkjærvej 13, 6340 Kruså

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-13.00 (Antal ledige tider: 118)

Grønnevej 41, Grønnevej 41, 6360 Tinglev

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 87)

Guderup Aktivitetscenter, Gl. Guderup 31, 6430 Nordborg

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 123)

Svømmestadion, Gl. Vardevej 60, 6700 Esbjerg

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-14.30 (Antal ledige tider: 108)

Blåbjerg Kulturhus, Sønder Allé 21, 6830 Nørre Nebel

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 86)

Ringkøbing-Skjern Kulturcenter, Ranunkelvej 1-3, 6900 Skjern

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-17.00 (Antal ledige tider: 235)

videbæk biblotek, fischersvej 6, 6920 Videbæk

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-17.00 (Antal ledige tider: 266)

Christianskirken (Nederste Undervisningslokale), Christiansvej 4, 7000 Fredericia

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-14.30 (Antal ledige tider: 171)

Uldum Forsamlingshus, Højskolebakke 10, 7171 Uldum

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 66)

Jelling Kro, Gormsgade 16, 7300 Jelling

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-15.30 (Antal ledige tider: 205)

Toftebo Centret, Elmegade 32, Hammerum, 7400 Herning

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-17.00 (Antal ledige tider: 233)

Struer Kirke - Menighedshuset, Kirkegade 42B, 7600 Struer

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-10.00 (Antal ledige tider: 48)

Fyrglimt Ældrecenter, Fyrglimt 2, 7730 Hanstholm

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-16.00 (Antal ledige tider: 238)

Plejehjemmet Åbakken, Nørre Alle 21, 7760 Hurup Thy

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-16.00 (Antal ledige tider: 242)

Sparekassen Thy Arena Mors, H. C. Ørstedsvej 15, 7900 Nykøbing M

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-12.00 (Antal ledige tider: 106)

Lokalcenter Møllestien, Grønnegade 10, 8000 Århus C

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-13.30 (Antal ledige tider: 148)

Lokalcenter Hasle, Rymarken 118, Hasle, 8210 Århus V

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-13.00 (Antal ledige tider: 133)

Lokalcenter Skæring - lokale D i cafeen, Sommersmindevej 2, 8250 Egå

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-17.00 (Antal ledige tider: 275)

Lokalcenter Skæring - lokale D i cafeen, Sommersmindevej 2, 8250 Egå

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-17.00 (Antal ledige tider: 279)

Lokalcenter Holme, Nygårdsvej 34, 8270 Højbjerg

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-12.00 (Antal ledige tider: 90)

Lokalcenter Holme, Nygårdsvej 34, 8270 Højbjerg

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-12.00 (Antal ledige tider: 89)

Kulturhuset Pavillonen (Grønne Stue), Kærvej 11, 8500 Grenaa

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 90)

Forum Horsens (Insero 1), Langmarksvej 53, 8700 Horsens

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-13.00 (Antal ledige tider: 141)

Forum Horsens (Insero 1), Langmarksvej 53, 8700 Horsens

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-13.00 (Antal ledige tider: 144)

Bøgely Plejecenter, Østre Ringgade 60, 8722 Hedensted

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 134)

Omerssyselhallen, Stangerumvej 12, 8983 Gjerlev J

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-10.30 (Antal ledige tider: 90)

Vor Frelsers Kirke, Aalborg, Annebergvej 2, 9000 Aalborg

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-14.30 (Antal ledige tider: 159)

Gistrup Kirke, Gistrup Kirkevej 1, 9260 Gistrup

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 116)

Mou Kirke, Dokkedalvej 10B, 9280 Storvorde

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-14.30 (Antal ledige tider: 177)

Brovst sport og kultur center, Damengvej 2, 9460 Brovst

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 85)

Sognegården Arden Kirke, Kirkealle 1, 9510 Arden

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 31)

Senior Cafeen v/Kulturstationen, Sverriggårdsvej 4, 9520 Skørping

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 75)

Hadsund Kulturcenter, Kirkegade 2-4, 9560 Hadsund

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-14.30 (Antal ledige tider: 179)

Sognehuset, Illerisørevej 8, Hvalpsund, 9640 Farsø

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-13.00 (Antal ledige tider: 98)

Skovgården Områdecenter, Aalborgvej 49, 9800 Hjørring

fredag 2. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 61)

Lundehus Kirken, Strødamvej 1, 2100 København Ø

fredag 2. oktober 2020 kl. 09.00-14.00 (Antal ledige tider: 161)

Kvartershuset Sydhavnen, Anker Jørgensens Plads, 3, 1. sal, 2450 København SV

fredag 2. oktober 2020 kl. 09.00-13.00 (Antal ledige tider: 109)

Kulturcenter Mariehøj, Øverødvej 246A, 2840 Holte

fredag 2. oktober 2020 kl. 09.00-12.30 (Antal ledige tider: 105)

Udsigten Plejecenter, Kirkevej 35, Blistrup, 3230 Græsted

fredag 2. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 72)

Aktivitetshuset, Slangerup, Kannikestræde 2C, 3550 Slangerup

fredag 2. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 134)

Aktivitetshuset, Slangerup, Kannikestræde 2C, 3550 Slangerup

fredag 2. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 132)

Dagcentret Teglværksparken, Teglværksparken 50, 4220 Korsør

fredag 2. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 48)

Holbæk Fritidscenter, Mellemvang 27, 4300 Holbæk

fredag 2. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 40)

Kalundborg Hallerne, Indgang D, Munkesøgade, 4400 Kalundborg

fredag 2. oktober 2020 kl. 09.00-13.00 (Antal ledige tider: 94)

Ældre Sagens Lokaler, Nørre Boulevard 31, 4600 Køge

fredag 2. oktober 2020 kl. 09.00-14.00 (Antal ledige tider: 87)

Ældre Sagens Lokaler, Kirketorvet 12A, 4760 Vordingborg

fredag 2. oktober 2020 kl. 09.00-11.30 (Antal ledige tider: 109)

Ældre Sagens Lokaler, Kirketorvet 12A, 4760 Vordingborg

fredag 2. oktober 2020 kl. 09.00-11.30 (Antal ledige tider: 102)

Næsby Sognegård, Bogensevej 92, 5270 Odense N

fredag 2. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 134)

Næsby Sognegård, Bogensevej 92, 5270 Odense N

fredag 2. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 131)

Espe Hallen, Skovvej 15, Espe, 5750 Espe

fredag 2. oktober 2020 kl. 09.00-10.00 (Antal ledige tider: 30)

Helle-Hallerne, Hellevej 27, Vrenderup, 6818 Årre

fredag 2. oktober 2020 kl. 09.00-10.00 (Antal ledige tider: 40)

Peters Minde Dagcenter, Torvegade 9, 7250 Hejnsvig

fredag 2. oktober 2020 kl. 09.00-11.30 (Antal ledige tider: 83)

Café Glenten, Glentemosen 3, 2605 Brøndby

fredag 2. oktober 2020 kl. 09.30-11.30 (Antal ledige tider: 71)

Vangede Kirke, Vangedevej 50, 2820 Gentofte

fredag 2. oktober 2020 kl. 09.30-14.00 (Antal ledige tider: 83)

Kulturstationen, Humlebæk Center 44, 3050 Humlebæk

fredag 2. oktober 2020 kl. 09.30-14.00 (Antal ledige tider: 90)

Gudhjem-Huset, Melstedvej 1, 3760 Gudhjem

fredag 2. oktober 2020 kl. 09.30-10.30 (Antal ledige tider: 29)

Greve Bibliotek, Portalen 2, 2670 Greve

fredag 2. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 15)

Solrød Aktivitets- og Frivilligcenter, Solrød Center 85, 2680 Solrød Strand

fredag 2. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 53)

Karlslunde Bibliotek, Karlslunde Parkvej 11, 2690 Karlslunde

fredag 2. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 5)

Grønnegade Centret, Grønnegade 15, 3400 Hillerød

fredag 2. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 53)

Grønnegade Centret, Grønnegade 15, 3400 Hillerød

fredag 2. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 43)

Lynge Hallen, Idrætsvej 14, 3540 Lynge

fredag 2. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 45)

Matas Frederikssund - Sillebroen, Nygade 1, 3600 Frederikssund

fredag 2. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 48)

Matas Ringstedet, Klosterparks Alle 10, 4100 Ringsted

fredag 2. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 214)

Matas - Haslev, Jernbanegade 27, 4690 Haslev

fredag 2. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 107)

Guldborgland Bådelaug, Guldborgvej 352, 4862 Guldborg

fredag 2. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 90)

Matas Assens, Østergade 37, 5610 Assens

fredag 2. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 147)

Skulderodsholm, Smedestræde 2, Nr. Lyndelse, 5792 Årslev

fredag 2. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 75)

Matas Haderslev, Bispegade 15D, 6100 Haderslev

fredag 2. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 225)

Matas Ribe, Saltgade 9, 6760 Ribe

fredag 2. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 227)

Matas Ikast, Strøget 7, 7430 Ikast

fredag 2. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 231)

Matas Holstebro Nørregade 12, Nørregade 12, 7500 Holstebro

fredag 2. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 173)

VUC i Skive, Hjalmar Kjems Allé 6, 7800 Skive

fredag 2. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 62)

Matas Silkeborg, Vestergade 17, 8600 Silkeborg

fredag 2. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 261)

Matas Viborg Sct. Mathias Centret, Sct. Mathias Centret 202, 8800 Viborg

fredag 2. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 255)

Matas Frederikshavn Midtpunkt, Søndergade 6, 9900 Frederikshavn

fredag 2. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 246)

Aktivitetshuset Solhøj, Solhøj 2, Andst, 6600 Vejen

fredag 2. oktober 2020 kl. 10.30-11.30 (Antal ledige tider: 43)

Toftum Hallen, Mødelokalet, Chr Gades Vej 30, Humlum, 7600 Struer

fredag 2. oktober 2020 kl. 11.00-12.30 (Antal ledige tider: 49)

Vestjydsk Fritidscenter, Sportsvej 1, 6990 Ulfborg

fredag 2. oktober 2020 kl. 11.15-13.15 (Antal ledige tider: 41)

Guldagerhallen, Præstemarksvej 43, Guldager, 6710 Esbjerg V

fredag 2. oktober 2020 kl. 11.30-13.30 (Antal ledige tider: 41)

Blåvandshuk Idrætcenter, Strandvejen 2, 6840 Oksbøl

fredag 2. oktober 2020 kl. 12.00-14.00 (Antal ledige tider: 70)

Valsgård Kultur og Forsamlingshus, Gl. Skolevej 2, 9500 Hobro

fredag 2. oktober 2020 kl. 12.00-13.30 (Antal ledige tider: 37)

Stenhusbakken, Stenhusbakken 21, 4300 Holbæk

fredag 2. oktober 2020 kl. 12.30-14.30 (Antal ledige tider: 53)

Bolderslev Fritidscenter, Stadionvej 34 B, 6392 Bolderslev

fredag 2. oktober 2020 kl. 12.30-14.00 (Antal ledige tider: 52)

Frivillighuset, Torvegade 10, 7160 Tørring

fredag 2. oktober 2020 kl. 12.30-16.30 (Antal ledige tider: 121)

Kulturhuset - Hjallerup, Nørre Allé 3, 9320 Hjallerup

fredag 2. oktober 2020 kl. 12.30-16.30 (Antal ledige tider: 127)

Terndrup Medborgerhus, Terndrup Center 6, 9575 Terndrup

fredag 2. oktober 2020 kl. 12.30-14.30 (Antal ledige tider: 65)

Billund Plejecenter, Skolevej 2, 7190 Billund

fredag 2. oktober 2020 kl. 12.45-17.15 (Antal ledige tider: 150)

Tinderhøj Skolen, Fortvej 71, 2610 Rødovre

fredag 2. oktober 2020 kl. 13.00-16.00 (Antal ledige tider: 64)

HEP-Huset, Carlsbergvej 4, 3660 Stenløse

fredag 2. oktober 2020 kl. 13.00-16.30 (Antal ledige tider: 71)

HEP-Huset, Carlsbergvej 4, 3660 Stenløse

fredag 2. oktober 2020 kl. 13.00-16.30 (Antal ledige tider: 92)

Fælleshus, Kornvej 2, 4000 Roskilde

fredag 2. oktober 2020 kl. 13.00-15.00 (Antal ledige tider: 42)

Tune Pensionistcenter, Nørregade 6 , Tune, 4030 Tune

fredag 2. oktober 2020 kl. 13.00-14.00 (Antal ledige tider: 38)

Tune Pensionistcenter, Nørregade 6 , Tune, 4030 Tune

fredag 2. oktober 2020 kl. 13.00-14.00 (Antal ledige tider: 23)

Symfonien, Enggårdsvej 1, 4700 Næstved

fredag 2. oktober 2020 kl. 13.00-17.00 (Antal ledige tider: 89)

Paarup Sognegård, Solgårdsvej 40, Tarup, 5210 Odense NV

fredag 2. oktober 2020 kl. 13.00-16.00 (Antal ledige tider: 120)

Paarup Sognegård, Solgårdsvej 40, Tarup, 5210 Odense NV

fredag 2. oktober 2020 kl. 13.00-16.00 (Antal ledige tider: 80)

Nr. Brobyhallens Veranda, Verningevej 11, 5672 Broby

fredag 2. oktober 2020 kl. 13.00-15.00 (Antal ledige tider: 47)

Skive Seminarium (Lokale 11), Dalgas Allé 20, 7800 Skive

fredag 2. oktober 2020 kl. 13.00-15.00 (Antal ledige tider: 75)

Lokalcenter Søholm, Bispevej 70, 8260 Viby J

fredag 2. oktober 2020 kl. 13.00-17.00 (Antal ledige tider: 101)

Lokalcenter Kildevang, Langballevej 3, 8320 Mårslet

fredag 2. oktober 2020 kl. 13.00-17.00 (Antal ledige tider: 77)

Danske Lægers Vaccinations Service, Gladsaxevej 376, 1. sal, 2860 Søborg

fredag 2. oktober 2020 kl. 13.30-16.00 (Antal ledige tider: 21)

Træningscenter Gladsaxe, Kildebakkegårds Allé 165, 2860 Søborg

fredag 2. oktober 2020 kl. 13.30-16.30 (Antal ledige tider: 109)

Viemose Egnshus, Viemose Gade 7, 4711 Kalvehave

fredag 2. oktober 2020 kl. 13.30-17.00 (Antal ledige tider: 105)

Toreby Sejlklub, Dæmningen 2, Toreby L, 4800 Nykøbing Falster

fredag 2. oktober 2020 kl. 13.30-15.30 (Antal ledige tider: 34)

Festsalen, Nordborg Andelsbolig Forening, Mads Clausens vej 45, 6430 Nordborg

fredag 2. oktober 2020 kl. 13.30-17.30 (Antal ledige tider: 104)

Harboøre Centeret, Lemvigvej 9A, 7673 Harboøre

fredag 2. oktober 2020 kl. 13.30-14.30 (Antal ledige tider: 40)

Sydvestmors Kultur og Fritidscenter, Næssundvej 325 A, 7960 Karby

fredag 2. oktober 2020 kl. 13.30-15.30 (Antal ledige tider: 65)

Ørum Daugård Multicenter, Gl. Vejlevej 47, 8721 Daugård

fredag 2. oktober 2020 kl. 13.30-15.30 (Antal ledige tider: 60)

Nørresundby Kirke, Kapelvej 2, 9400 Nørresundby

fredag 2. oktober 2020 kl. 13.30-17.00 (Antal ledige tider: 122)

Plejecenter Birkelund, Rousthhøjs Alle 7, 7130 Juelsminde

fredag 2. oktober 2020 kl. 14.00-17.00 (Antal ledige tider: 112)

Engsøgård Plejehjem, Engdalsvej 12, 8220 Brabrand

fredag 2. oktober 2020 kl. 14.00-16.00 (Antal ledige tider: 38)

Aktivitetscenter Aars, Bymidten, 9600 Aars

fredag 2. oktober 2020 kl. 14.00-17.00 (Antal ledige tider: 98)

Aktivitetscenter Aars, Bymidten, 9600 Aars

fredag 2. oktober 2020 kl. 14.00-17.00 (Antal ledige tider: 85)

Ulkebøl Hallen, Kaplenivej 5, 6400 Sønderborg

fredag 2. oktober 2020 kl. 14.15-16.15 (Antal ledige tider: 67)

Vemb Hallen, Stadion Alle 2, 7570 Vemb

fredag 2. oktober 2020 kl. 14.15-16.15 (Antal ledige tider: 46)

Ubby Forsamlingshus, Hovedgaden 19, 4490 Jerslev Sjælland

fredag 2. oktober 2020 kl. 14.30-16.00 (Antal ledige tider: 48)

Bøgeparken, Bøgeparken 41, 5792 Årslev

fredag 2. oktober 2020 kl. 14.30-16.00 (Antal ledige tider: 47)

Hjerting Badehotel, Strandpromenaden 1, 6710 Esbjerg V

fredag 2. oktober 2020 kl. 14.45-16.15 (Antal ledige tider: 46)

Lokalcenter Koltgården, Kunnerupvej 192-198, 8361 Hasselager

fredag 2. oktober 2020 kl. 14.45-17.15 (Antal ledige tider: 107)

Greve Bibliotek, Portalen 2, 2670 Greve

fredag 2. oktober 2020 kl. 15.00-16.30 (Antal ledige tider: 42)

Greve Bibliotek, Portalen 2, 2670 Greve

fredag 2. oktober 2020 kl. 15.00-16.30 (Antal ledige tider: 64)

Plejehjemmet Enggården, Engløkke 30, 6372 Bylderup-Bov

fredag 2. oktober 2020 kl. 15.00-17.30 (Antal ledige tider: 91)

Sct. Mortens Hus, Staldgårdsgade 2, 8900 Randers C

fredag 2. oktober 2020 kl. 15.00-17.00 (Antal ledige tider: 89)

Midtbyhallen, Johs Jørgensens Vej 10, 5700 Svendborg

fredag 2. oktober 2020 kl. 15.30-18.00 (Antal ledige tider: 103)

Skads Forsamlingshus, Skads Byvej 54, 6705 Esbjerg Ø

fredag 2. oktober 2020 kl. 15.30-17.00 (Antal ledige tider: 50)

Bofællesskabet Højtoften, Toftevej 17 - 19, Lindved, 7100 Vejle

fredag 2. oktober 2020 kl. 15.30-17.30 (Antal ledige tider: 62)

Aalborg Valgmenighed, Hjulmagervej 28, 9000 Aalborg

fredag 2. oktober 2020 kl. 15.30-17.30 (Antal ledige tider: 73)

Bælum Skole, I Aulaen, Skolegade 2, 9574 Bælum

fredag 2. oktober 2020 kl. 15.30-17.00 (Antal ledige tider: 50)

Valby Kulturhus, Valgårdsvej 4, Caféen, 2500 Valby

lørdag 3. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 77)

Nakskov Løve Apotek, Nygade 17-19, 4900 Nakskov

lørdag 3. oktober 2020 kl. 09.30-12.30 (Antal ledige tider: 54)

Matas Esbjerg - Sæddingcentret, Fyrvej 34, 6710 Esbjerg V

lørdag 3. oktober 2020 kl. 09.30-14.00 (Antal ledige tider: 91)

Matas St. Kongensgade, Store Kongensgade 47, 1264 København K

lørdag 3. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 68)

Matas Amager Centret, Reberbanegade 3, 2300 København S

lørdag 3. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 79)

Matas Rødovre, Rødovre Centrum 1M, st. 50, 2610 Rødovre

lørdag 3. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 208)

Matas Ballerup Centret, Ballerup Centret 2, st. 9, 2750 Ballerup

lørdag 3. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 30)

Matas Lyngby Storcenter, Lyngby Storcenter 35, 2800 Lyngby

lørdag 3. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 332)

Matas Helsingør, Stengade 43, 3000 Helsingør

lørdag 3. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 300)

Sakskøbing Løve Apotek, Søndergade 11, 4990 Sakskøbing

lørdag 3. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 36)

Matas Tarup Centret, Rugvang 36, 5210 Odense NV

lørdag 3. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 121)

Matas Kolding - Helligkorsgade 14, Helligkorsgade 14, 6000 Kolding

lørdag 3. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 237)

Matas Ringkøbing, Torvet 8A, 6950 Ringkøbing

lørdag 3. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 237)

Matas Fredericia - Jyllandsgade, Jyllandsgade 18, 7000 Fredericia

lørdag 3. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 150)

Matas Vejle (Nørregade), Nørregade 14 B, 7100 Vejle

lørdag 3. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 136)

Matas Herning - Bredgade 35, Bredgade 35, 7400 Herning

lørdag 3. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 228)

Matas Randers, Brødregade 7, 8900 Randers C

lørdag 3. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 244)

Matas Aalborg (Bispensgade), Bispensgade 4, 9000 Aalborg

lørdag 3. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 237)

Matas Fields, Arne Jacobsens Allé 12, 2300 København S

søndag 4. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 103)

Matas Waves, Over Bølgen 6E, 2670 Greve

søndag 4. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 104)

Matas Slotsarkaderne, Slotsarkaderne 41, 3400 Hillerød

søndag 4. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 96)

Matas Vestsjællandscentret, Vestsjællandscentret 10A st. 18, 4200 Slagelse

søndag 4. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 295)

Matas Næstved St. Center, Næstved Storcenter 10, 4700 Næstved

søndag 4. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 113)

Matas Rosengård Centret, Ørbækvej 75, 5220 Odense SØ

søndag 4. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 171)

Matas Sønderborg (Borgen Center), Borgen, Østergade 4, 6400 Sønderborg

søndag 4. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 230)

Matas Esbjerg Storcenter, Gl. Vardevej 230, 6715 Esbjerg N

søndag 4. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 90)

Matas Herning Centret, Merkurvej 85, 7400 Herning

søndag 4. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 249)

Matas Århus - Bruuns Galleri, M.P. Bruunsgade 25, 8000 Århus C

søndag 4. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 151)

Matas Aalborg Storcenter, Hobrovej 452, 9200 Aalborg SV

søndag 4. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 218)

Matas Hjørring (Metropol), Østergade 30, 9800 Hjørring

søndag 4. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 169)

Sct. Jørgensgård, Hospitalsgade 4, 6000 Kolding

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-14.30 (Antal ledige tider: 146)

Aktivitetscenter Egetoft, Kirkevej 23, 6040 Egtved

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-14.30 (Antal ledige tider: 179)

Stepping Midtpunkt, Nørre Alle 1, Stepping, 6070 Christiansfeld

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-09.30 (Antal ledige tider: 36)

Bredebro Forsamlingshus, Jepsenvej 1, 6261 Bredebro

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-09.30 (Antal ledige tider: 35)

Bakkehuset, Bakken 8, Fynshav, 6440 Augustenborg

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 76)

Dagcentret Knudepunktet, Kærhøjparken 19, 6600 Vejen

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-13.00 (Antal ledige tider: 7)

Fanø-Hallen, Stadionvej 11, 6720 Fanø

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-09.30 (Antal ledige tider: 39)

Ribe Vandrehjem, Sankt Pedersgade 16, 6760 Ribe

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-13.00 (Antal ledige tider: 137)

Ringkøbing Medborgerhus, Herningvej 7a, 6950 Ringkøbing

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-13.00 (Antal ledige tider: 131)

Fjordglimt Ældrecenter, Parallelvej 100, 6960 Hvide Sande

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-10.00 (Antal ledige tider: 41)

Ældrecentret Øster Elkjær - ”Det Gule Palæ”, Erritsø Bygade 85, Erritsø, 7000 Fredericia

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-14.30 (Antal ledige tider: 143)

Lemvig Motionscenter 24-7, Transportvej 21, 7620 Lemvig

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 128)

Lemvig Motionscenter 24-7, Transportvej 21, 7620 Lemvig

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 138)

Nordmors Hallen Sejerslev, Sejersvej 42, 7900 Nykøbing M

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 73)

Lokalcenter Fuglebakken, Morten Eskesens Vej 2, 8210 Århus V

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 137)

Kultur og Sundhedscenter Havkær, Mosealleen 1 - 3, 8381 Tilst

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-14.00 (Antal ledige tider: 80)

Rosengården Områdecenter, Tingvej 22, 8543 Hornslet

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 115)

(1)Bellis, Sundhedshuset, Sygehusvej 7, 8660 Skanderborg

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-12.00 (Antal ledige tider: 65)

Bellis, Sundhedshuset, Sygehusvej 7, 8660 Skanderborg

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-12.00 (Antal ledige tider: 94)

Præstegården Hatting, Oensvej 1, 8700 Horsens

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-14.30 (Antal ledige tider: 247)

Borgerhuset Stationen (1. sal), Ll. Sct. Hans Gade 7-9, 8800 Viborg

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 75)

Allingåbro Idrætshal, Halvej 4, 8961 Allingåbro

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-10.30 (Antal ledige tider: 67)

Lejbjergcentret, Sonjavej 2, 9000 Aalborg

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 100)

Jetsmarkhallen, Bredgade 140, 9490 Pandrup

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-14.30 (Antal ledige tider: 130)

Bøgely, Blindebomsgade 5, 9670 Løgstør

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 105)

Aktivitetscentret Fjerritslev, Tennisvej 9, 9690 Fjerritslev

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-14.30 (Antal ledige tider: 192)

Lynggården Dagcentret, Lillehedevej 11A, 9850 Hirtshals

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-14.00 (Antal ledige tider: 202)

Arena Nord, Rimmens Alle 37, 9900 Frederikshavn

mandag 5. oktober 2020 kl. 08.30-09.30 (Antal ledige tider: 22)

Sundhedshus Nørrebro, Mimersgade 41, 2200 København N

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 4)

Dagcentrene Humlehusene, Humlehusene 3, 2620 Albertslund

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-13.00 (Antal ledige tider: 110)

Dagcentrene Humlehusene, Humlehusene 3, 2620 Albertslund

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-13.00 (Antal ledige tider: 79)

Taastrup Medborgerhus, Taastrup Hovedgade 71, 2630 Taastrup

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-17.00 (Antal ledige tider: 113)

Taastrup Medborgerhus, Taastrup Hovedgade 71, 2630 Taastrup

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-17.00 (Antal ledige tider: 114)

Hamlet Aktivitetscenter, Kronborgvej 1C, 3000 Helsingør

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 40)

Skævinge Aktivitetscenter, Ny Harløsevej 24, 3320 Skævinge

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 93)

Værløse Kirke, Højeloft Vænge 20, 3500 Værløse

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-13.00 (Antal ledige tider: 139)

Kulturhuset Elværket, Ved Kirken 6, 3600 Frederikssund

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-14.00 (Antal ledige tider: 90)

Kulturhuset Elværket, Ved Kirken 6, 3600 Frederikssund

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-14.00 (Antal ledige tider: 112)

Hyldegården, Hyldegårdsvej 42, 4100 Ringsted

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 13)

Hotel Viby Kro, Skolevej 1, 4130 Viby Sjælland

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 60)

Asnæs-Grevinge Hallen, Teglværkskrogen 4-6, 4550 Asnæs

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 202)

Præstø Idræts Lokaler, Stadionvej 2, 4720 Præstø

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 78)

Præstø Idræts Lokaler, Stadionvej 2, 4720 Præstø

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 77)

Aktivitetscentret, Skerrisvej 22, 4840 Nørre Alslev

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 77)

Aktivitetscentret, Skerrisvej 22, 4840 Nørre Alslev

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 102)

Fa. STEEL.s festlokaler, Marienlystvej 21, 4900 Nakskov

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 69)

Fa. STEEL.s festlokaler, Marienlystvej 21, 4900 Nakskov

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 57)

Rismarkens Aktivitetsklub, Egilsvej 55, 5210 Odense NV

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-13.00 (Antal ledige tider: 99)

Munkebo Idrætscenter, Mosevangen 2, 5330 Munkebo

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 74)

Ørbæk Midtpunkt, Langemosevej 5, 5853 Ørbæk

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 53)

Aktivitetshuset Månen, Bispebroen 3, 2. sal, Månen, 6100 Haderslev

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 227)

(1)Laden, Brogårdsvej 4, 7500 Holstebro

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-17.00 (Antal ledige tider: 235)

Laden, Brogårdsvej 4, 7500 Holstebro

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-17.00 (Antal ledige tider: 257)

Sognegården, Rævdalsvej 5, 9330 Dronninglund

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.00-11.30 (Antal ledige tider: 80)

Hellerup Sognegård, Margrethevej 7B, 2900 Hellerup

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.30-14.00 (Antal ledige tider: 48)

Allerød Bibliotek, Skovensvej 4, Lillerød, 3450 Allerød

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.30-12.30 (Antal ledige tider: 72)

Allerød Bibliotek, Skovensvej 4, Lillerød, 3450 Allerød

mandag 5. oktober 2020 kl. 09.30-12.30 (Antal ledige tider: 22)

Jersie Sognehus, Birkevænget 40, 2680 Solrød Strand

mandag 5. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 170)

Holbæk Bibliotek, Nygade 9-13, 4300 Holbæk

mandag 5. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 71)

Holbæk Bibliotek, Nygade 9-13, 4300 Holbæk

mandag 5. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 114)

Lokalcenter Lærkebo, Sjølund Gade 28, 6093 Sjølund

mandag 5. oktober 2020 kl. 10.30-11.30 (Antal ledige tider: 32)

Røde Kors Tønder, Nørregade 44, 6270 Tønder

mandag 5. oktober 2020 kl. 10.30-13.30 (Antal ledige tider: 83)

Ældrecenteret Sydbyen, L. P. Houmøllersvej 54, 9900 Frederikshavn

mandag 5. oktober 2020 kl. 10.30-13.45 (Antal ledige tider: 72)

Holmbohjemmet, Klostervej 39, Kloster, 6950 Ringkøbing

mandag 5. oktober 2020 kl. 11.00-13.00 (Antal ledige tider: 61)

Ørum Kirke - Konfirmandstuen, Præstegårdsvej 6, 8830 Tjele

mandag 5. oktober 2020 kl. 11.00-12.30 (Antal ledige tider: 60)

Auning Kirkes Sognehus, Kirkevej 15, 8963 Auning

mandag 5. oktober 2020 kl. 11.45-13.15 (Antal ledige tider: 40)

Varde Bibliotek (Torveværelset), Rådhusstræde 2, 6800 Varde

mandag 5. oktober 2020 kl. 12.00-14.00 (Antal ledige tider: 51)

Frivilligcenter (Støberigården café), Støberivej 7, 7900 Nykøbing M

mandag 5. oktober 2020 kl. 12.15-16.15 (Antal ledige tider: 137)

Vestbjerg Kirkecenter, Læhegnet 105, 9380 Vestbjerg

mandag 5. oktober 2020 kl. 12.15-15.45 (Antal ledige tider: 85)

Lokalcenter Hejls Gl. Skole, Hejls Landevej 20, 6094 Hejls

mandag 5. oktober 2020 kl. 12.30-13.30 (Antal ledige tider: 35)

Multikulturhuset Bibliotek (Lokale Mp1.1), Nørre Havnegade 15, 6400 Sønderborg

mandag 5. oktober 2020 kl. 12.30-13.30 (Antal ledige tider: 36)

Lokalcenter Sabro, Sabro Kirkevej 151, 8471 Sabro

mandag 5. oktober 2020 kl. 12.30-17.00 (Antal ledige tider: 111)

Kærbo Plejehjem, Østerled 4, 9681 Ranum

mandag 5. oktober 2020 kl. 12.30-14.00 (Antal ledige tider: 49)

Firmaidræt Struer/Struer fitness, Bredgade 21, 7600 Struer

mandag 5. oktober 2020 kl. 12.45-14.45 (Antal ledige tider: 89)

Aktivitetscenteret Grønningen (Lokale Bien), Bredgade 55, 9700 Brønderslev

mandag 5. oktober 2020 kl. 12.45-17.15 (Antal ledige tider: 136)

Flintemarkens Selskabslokaler, Flintemarken 59, 2950 Vedbæk

mandag 5. oktober 2020 kl. 13.00-16.00 (Antal ledige tider: 77)

Aktiv Center Åvang Regstrup, Hovedgaden 36, Nr. Jernløse, 4420 Regstrup

mandag 5. oktober 2020 kl. 13.00-15.00 (Antal ledige tider: 40)

Haslev Bibliotek, Jernbanegade 62, 4690 Haslev

mandag 5. oktober 2020 kl. 13.00-16.00 (Antal ledige tider: 128)

Eskilstrup Hallen, Stødstrupvej 5, 4863 Eskilstrup

mandag 5. oktober 2020 kl. 13.00-14.00 (Antal ledige tider: 38)

Eskilstrup Hallen, Stødstrupvej 5, 4863 Eskilstrup

mandag 5. oktober 2020 kl. 13.00-14.00 (Antal ledige tider: 19)

Højrebyhallen, Bøgevej 4, 4920 Søllested

mandag 5. oktober 2020 kl. 13.00-15.00 (Antal ledige tider: 46)

Højrebyhallen, Bøgevej 4, 4920 Søllested

mandag 5. oktober 2020 kl. 13.00-15.00 (Antal ledige tider: 50)

Kirkens Kulturhus, Langegade 13, 5300 Kerteminde

mandag 5. oktober 2020 kl. 13.00-16.00 (Antal ledige tider: 89)

Ebeltoft Idrætscenter, Østeralle 17, 8400 Ebeltoft

mandag 5. oktober 2020 kl. 13.00-17.00 (Antal ledige tider: 108)

Selskabslokalet, Torvestræde 10, 9440 Aabybro

mandag 5. oktober 2020 kl. 13.00-17.00 (Antal ledige tider: 99)

Hermosagård, Bygaden 82, Brøndbyvester, 2605 Brøndby

mandag 5. oktober 2020 kl. 13.30-15.30 (Antal ledige tider: 71)

Gundsømagle Forsamlingshus, Hovedgaden 12, 4000 Gundsømagle

mandag 5. oktober 2020 kl. 13.30-15.00 (Antal ledige tider: 35)

Bastionen, Nørre Voldgade 63, 5800 Nyborg

mandag 5. oktober 2020 kl. 13.30-16.00 (Antal ledige tider: 43)

Lokalcenter Vejlby, Vikær Toften 6, 8240 Risskov

mandag 5. oktober 2020 kl. 13.30-17.30 (Antal ledige tider: 93)

Lindegården Områdecenter, Skolevej 19, 8544 Mørke

mandag 5. oktober 2020 kl. 13.30-15.00 (Antal ledige tider: 46)

Lokalcenter Carl Blocks Gade, Carl Blocks Gade 30, 8000 Århus C

mandag 5. oktober 2020 kl. 13.45-16.15 (Antal ledige tider: 82)

Klejtrup Ældre og Seniorcenter, Midtvej 2, Klejtrup, 9500 Hobro

mandag 5. oktober 2020 kl. 13.45-14.15 (Antal ledige tider: 18)

Grønnegades Kaserne Kulturcenter, Grønnegade 10, 4700 Næstved

mandag 5. oktober 2020 kl. 14.00-16.30 (Antal ledige tider: 101)

Grønnegades Kaserne Kulturcenter, Grønnegade 10, 4700 Næstved

mandag 5. oktober 2020 kl. 14.00-16.30 (Antal ledige tider: 110)

Agedrup Sognegaard, Agedrupvej 12, 5320 Agedrup

mandag 5. oktober 2020 kl. 14.00-17.00 (Antal ledige tider: 57)

Askov Kirke, Askov Kirkevej 7, 6600 Vejen

mandag 5. oktober 2020 kl. 14.00-17.00 (Antal ledige tider: 58)

Smedenes Hus, Kirkegade 2, 6940 Lem St

mandag 5. oktober 2020 kl. 14.00-16.30 (Antal ledige tider: 52)

Annekset på Lindecentret, Lindeparken 26, 6622 Bække

mandag 5. oktober 2020 kl. 14.15-15.45 (Antal ledige tider: 53)

Gredstedbro Hotel, Vestergade 2, 6771 Gredstedbro

mandag 5. oktober 2020 kl. 14.15-16.15 (Antal ledige tider: 66)

Sæby Ældre Center, Gasværksvej 24, 9300 Sæby

mandag 5. oktober 2020 kl. 14.15-16.30 (Antal ledige tider: 67)

Sundhedshuset, Albertslund, Skolegangen 1, Niveau 2, Lokale Udsigten, 2620 Albertslund

mandag 5. oktober 2020 kl. 14.30-16.30 (Antal ledige tider: 53)

Sundhedshuset, Albertslund, Skolegangen 1, Niveau 2, Lokale Udsigten, 2620 Albertslund

mandag 5. oktober 2020 kl. 14.30-16.30 (Antal ledige tider: 17)

Løgumkloster Forsamlingshus, Vænget 28, 6240 Løgumkloster

mandag 5. oktober 2020 kl. 14.30-16.30 (Antal ledige tider: 80)

Broager Hallen, Skolevej 5, 6310 Broager

mandag 5. oktober 2020 kl. 14.30-16.00 (Antal ledige tider: 46)

Kafé Kolind, Drasbeksgade 17, 8560 Kolind

mandag 5. oktober 2020 kl. 14.30-16.00 (Antal ledige tider: 48)

Mårsø Centret, Gammel Tuse Næs Vej 15A, 4300 Holbæk

mandag 5. oktober 2020 kl. 15.00-17.30 (Antal ledige tider: 50)

Præstegården, Bredgade 62, Glyngøre, 7870 Roslev

mandag 5. oktober 2020 kl. 15.00-17.00 (Antal ledige tider: 68)

Overlade Friskole, Skolegade 7, Overlade, 9670 Løgstør

mandag 5. oktober 2020 kl. 15.00-16.30 (Antal ledige tider: 45)

Danmarksgades Skole, Danmarksgade 53, 6700 Esbjerg

mandag 5. oktober 2020 kl. 15.15-16.45 (Antal ledige tider: 41)

OK-Centret Egå, Egå Mosevej 27, 8250 Egå

mandag 5. oktober 2020 kl. 15.15-16.30 (Antal ledige tider: 22)

Galleri Aalestrup, Vestergade 5, Torvet, 9620 Aalestrup

mandag 5. oktober 2020 kl. 15.15-17.15 (Antal ledige tider: 34)

Medborgerhuset Vålse Gamle Skole, Østervej 14, 4840 Nørre Alslev

mandag 5. oktober 2020 kl. 15.30-16.30 (Antal ledige tider: 34)

Toftegården Aktivcenter, Hovedgaden 28, 6064 Jordrup

mandag 5. oktober 2020 kl. 15.30-17.00 (Antal ledige tider: 51)

Det gamle rådhus, Kobbelvænget 2, indgang C, 6640 Lunderskov

mandag 5. oktober 2020 kl. 15.30-17.30 (Antal ledige tider: 78)

Tylstrup Frikirke, Luneborgvej 54, 9382 Tylstrup

mandag 5. oktober 2020 kl. 15.30-17.30 (Antal ledige tider: 61)

Skagen Kultur- og Fritidscenter Glashuset, Kirkevej 19, 9990 Skagen

mandag 5. oktober 2020 kl. 15.30-17.00 (Antal ledige tider: 51)

Seest Sognehus, Kirketoft 2, seest, 6000 Kolding

mandag 5. oktober 2020 kl. 15.45-16.45 (Antal ledige tider: 41)

Gundsølillehallen A.m.b.a., Store Valbyvej 248 A, 4000 Roskilde

mandag 5. oktober 2020 kl. 16.00-17.00 (Antal ledige tider: 24)

Ruds Vedby Hallen, Skolegade 15, 4291 Ruds Vedby

mandag 5. oktober 2020 kl. 16.00-17.00 (Antal ledige tider: 37)

Røjlehavens Fælleshus, Røjlehaven 21, 4684 Holmegård

mandag 5. oktober 2020 kl. 18.30-20.00 (Antal ledige tider: 61)

Vonsild forsamlingshus, Hjarupvej 40, Vonsild, 6000 Kolding

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-13.00 (Antal ledige tider: 85)

Kirsebærhavens Aktivitetscenter (salen), Kallemosen 58, 6200 Aabenraa

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-14.00 (Antal ledige tider: 158)

Møgeltønder forsamlingshus, Højervej 31, 6270 Tønder

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-10.00 (Antal ledige tider: 56)

Augustenborg-Hallen - Mødelokalet, Kettingvej 19A, 6440 Augustenborg

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-12.00 (Antal ledige tider: 109)

Vor Frelsers Kirke - Sognehuset, Kirkegade 24, 6700 Esbjerg

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-10.30 (Antal ledige tider: 47)

Jerne Kro, Fredensgade 28, 6705 Esbjerg Ø

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 95)

Darum Fritidscenter, Nørrebyvej 16A, St. Darum, 6740 Bramming

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-10.00 (Antal ledige tider: 47)

Børkop Bibliotek, Ågade 6, 7080 Børkop

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-13.30 (Antal ledige tider: 151)

Bakkeager Plejecenter, Bakkeager 4-14, 7120 Vejle Øst

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-15.00 (Antal ledige tider: 178)

Mødestedet - "Kabyssen", Nygade 29, 7200 Grindsted

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 79)

Brandlundparken, Brandlundparken 1, 7330 Brande

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 131)

Aktiv Centret, Brorsonsvej 12, 7400 Herning

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-13.00 (Antal ledige tider: 142)

Aktiv Centret, Brorsonsvej 12, 7400 Herning

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-13.00 (Antal ledige tider: 140)

Mejrup Fritidscenter, Elkjærvej 26, Mejrup, 7500 Holstebro

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 106)

Langhøjhallen, Bækvej 2, Asp, 7600 Struer

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 79)

Lemvig Motionscenter 24-7, Transportvej 21, 7620 Lemvig

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 82)

Nors Hallen, Kirkebyvej 17, 7700 Thisted

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-13.00 (Antal ledige tider: 151)

Plejehjemmet Kløvermarken, Solsikkevej 43, Koldby, 7752 Snedsted

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 107)

Vinderup Aktivcenter, Toften 40, 7830 Vinderup

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 146)

Kirkecentret i Stoholm, Kirkevej 2, 7850 Stoholm Jyll

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 74)

Lem Samlingshus, Hostrupvej 6, 7860 Spøttrup

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 72)

Sundheds og Kulturcenter Frederiksbjerg & Langenæs, Ankersgade 21, 8000 Århus C

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 78)

Lokalcenter Eskegården, Byagervej 115, 8330 Beder

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-17.00 (Antal ledige tider: 203)

Sognegården Hørning, Nørre Alle 4, 8362 Hørning

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 53)

Lokalcenter Sabro, Sabro Kirkevej 151, 8471 Sabro

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-10.30 (Antal ledige tider: 85)

Them Bibliotek "Toftebjerg", Røllikevej 3, 8653 Them

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-10.00 (Antal ledige tider: 40)

Præstegården, Silkeborgvej 235b, Lund, 8700 Horsens

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-14.30 (Antal ledige tider: 210)

Sønderbro Kirke, Bygholm Parkvej 1, 8700 Horsens

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-15.00 (Antal ledige tider: 219)

Any Klubbens Center, Slyngborggade 21, 8900 Randers C

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-10.30 (Antal ledige tider: 77)

Cafe Markus (Sankt Markus Kirken), Hadsundvej 23, 9000 Aalborg

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-12.00 (Antal ledige tider: 130)

Toftegårdscentret, Toftegårdsvej 2, 9381 Sulsted

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 82)

Aktivitetscenter Aars, Bymidten, 9600 Aars

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 95)

Plejehjemmet Solgården, Aggersundvej 31, 9690 Fjerritslev

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 90)

Aktivitetscenteret Grønningen (Lokale Bien), Bredgade 55, 9700 Brønderslev

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-13.00 (Antal ledige tider: 141)

Astrup-Sønderskov Hallen, Bøgstedvej 271A, 9800 Hjørring

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-10.00 (Antal ledige tider: 46)

Ældrecentret Smedegården, Nørrebro 36, 9881 Bindslev

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.30-10.30 (Antal ledige tider: 70)

Haslev Bridge Klub, Finlandsgade 29, 4690 Haslev

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 08.45-09.30 (Antal ledige tider: 25)

sundhedshus Vesterbro, vesterbrogade 121, 1620 vesterbro

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 15)

Beboerhuset Lundtoftegade, Lundtoftegade 41 B, 2200 København N

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 73)

Sundhedshus Nørrebro, Mimersgade 41, 2200 København N

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 24)

Greve Borgerhus, Greveager 9, 2670 Greve

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 128)

Greve Borgerhus, Greveager 9, 2670 Greve

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 95)

Sundhedshus Vanløse, Indertoften 10, 2720 Vanløse

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 41)

Sct. Laurentius Huset, Bagerstræde 6, Esbønderup, 3230 Græsted

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 09.00-13.00 (Antal ledige tider: 154)

Plejecentret Nørremøllecentret, Paradisvej 68, 3730 Nexø

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 09.00-10.00 (Antal ledige tider: 26)

Fuglereden, Ingesvej 35, 4270 Høng

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 09.00-10.00 (Antal ledige tider: 13)

Aktivitetshuset, Nytorv 14, 4340 Tølløse

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 09.00-13.00 (Antal ledige tider: 94)

Faxe Kirke, Sognehuset, Præstøvej 1, 4640 Faxe

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 53)

Kongsted Kirke, Kongsted Præstegård, Møllevej 1, 4683 Rønnede

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 135)

Hotel Falster, Stubbekøbingvej 150, 4800 Nykøbing F

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 09.00-11.30 (Antal ledige tider: 12)

Aktivitetshuset Holluf Pile, Hjulets Kvarter 119, 5220 Odense SØ

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 09.00-14.00 (Antal ledige tider: 104)

Østergades Forsamlingshus, Østergade 33, 5500 Middelfart

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 40)

Ældrecentret Tømmergården, Tømmergården 2, 5600 Faaborg

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 60)

Humblehallen, Hallinggade 25, 5932 Humble

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 55)

Præstbro Kro, Fjembhedevej 2, 9330 Dronninglund

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 09.00-10.30 (Antal ledige tider: 63)

Café Glenten, Glentemosen 3, 2605 Brøndby

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 09.30-11.30 (Antal ledige tider: 84)

Plejehjemmet Ørbygård, Medelbyvej 6, 2610 Rødovre

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 09.30-12.30 (Antal ledige tider: 116)

Plejehjemmet Ørbygård, Medelbyvej 6, 2610 Rødovre

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 09.30-12.30 (Antal ledige tider: 80)

Plejecentret Lundehaven, Skovlunde Torv 8, 2740 Skovlunde

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 09.30-14.00 (Antal ledige tider: 81)

Ølsted Kro og Hotel, Hovedgaden 16, 3310 Ølsted

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 106)

Gørlev Hallen, Kalundborgvej 29, 4281 Gørlev

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 11.00-12.30 (Antal ledige tider: 60)

Vejrup / Endrup Fritidscenter, Skolevænget 5, Vejrup, 6740 Bramming

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 11.00-12.30 (Antal ledige tider: 58)

Dagcentret, Markedsgade 25, 9870 Sindal

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 11.00-13.00 (Antal ledige tider: 52)

Gjern Kultur og Idrætscenter, Skovvejen 6, 8883 Gjern

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 11.15-14.15 (Antal ledige tider: 77)

Dybvad Ældrecenter, Ålborgvej 430, 9352 Dybvad

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 11.30-13.00 (Antal ledige tider: 56)

Ældrecentret Mariebo, Tannisbugtvej 24, Tversted, 9881 Bindslev

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 11.30-13.00 (Antal ledige tider: 47)

(1) Dagcentret Knudepunktet, Kærhøjparken 19, 6600 Vejen

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 11.45-13.45 (Antal ledige tider: 88)

Dagcentret Knudepunktet, Kærhøjparken 19, 6600 Vejen

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 11.45-13.45 (Antal ledige tider: 89)

Johanneskirken, Hjørringvej 1, Vorup, 8900 Randers C

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 11.45-14.45 (Antal ledige tider: 84)

Plejehjemmet Toftegården, Toftelunden 5, 3790 Hasle

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 12.00-13.00 (Antal ledige tider: 35)

Fredens Kirke, Skibhusvej 162, 5000 Odense C

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 12.00-16.00 (Antal ledige tider: 21)

Brugercentret Tryggelev, Tryggelev 31, 5932 Humble

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 12.00-13.00 (Antal ledige tider: 34)

Sønder Omme Kro og Hotel, Hovedgaden 1, 7260 Sønder Omme

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 12.00-13.30 (Antal ledige tider: 55)

Spøttrup Kulturhal, Nørremarken 1, 7860 Spøttrup

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 12.00-14.00 (Antal ledige tider: 73)

Rosengårdscentret, Tulipanvej 2, 8600 Silkeborg

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 12.00-17.00 (Antal ledige tider: 147)

Thorup-Klim Boldklub's klubhus, Thorup Strandvej 16B, V. Thorup, 9690 Fjerritslev

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 12.00-14.00 (Antal ledige tider: 64)

Fælleshuset Vangkvarteret, Agervang 24A, 4300 Holbæk

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 12.30-13.30 (Antal ledige tider: 17)

Mødestedet Snurretoppen, Algade 32, 4660 Store Heddinge

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 12.30-14.30 (Antal ledige tider: 39)

Midtpunktet Thyholm, Rughavevej 5, 7790 Thyholm

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 12.30-16.30 (Antal ledige tider: 119)

Lokalcenter Skelager, Skelagervej 33, 8200 Århus N

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 12.30-17.30 (Antal ledige tider: 150)

Daugbjerg Kirke (Konfirmandstuen), Sejbækvej 2, 8800 Viborg

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 12.30-14.00 (Antal ledige tider: 60)

Kulturhuset i Asaa, Sæbyvej 1, 9340 Asaa

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 12.30-16.00 (Antal ledige tider: 114)

Brovst sport og kultur center, Damengvej 2, 9460 Brovst

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 12.30-16.00 (Antal ledige tider: 113)

Hermosagård, Bygaden 82, Brøndbyvester, 2605 Brøndby

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 13.00-15.00 (Antal ledige tider: 75)

Ramløse Forsamlingshus, Frederiksværkvej 75, 3200 Helsinge

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 13.00-16.00 (Antal ledige tider: 69)

Tune Borgerhus, Lundegårdshegnet 15, 4030 Tune

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 13.00-15.30 (Antal ledige tider: 81)

Tune Borgerhus, Lundegårdshegnet 15, 4030 Tune

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 13.00-15.30 (Antal ledige tider: 80)

Frivillig-Centret, Sdr. Boulevard 82, 4930 Maribo

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 13.00-15.00 (Antal ledige tider: 46)

Sognehuset, Nørre Aaby, Kirkevej 45A, 5580 Nørre Aaby

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 13.00-14.00 (Antal ledige tider: 31)

Hørup-Hallen, Vestervej 42, 6470 Sydals

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 13.00-14.30 (Antal ledige tider: 48)

Boddum-Ydby Skytte- og Fritidscenter, Ydbyvej 193 C, 7760 Hurup Thy

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 13.00-15.00 (Antal ledige tider: 68)

Seminarieskolen, Mylius Erichsens Vej 127, 9210 Aalborg SØ

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 13.00-17.30 (Antal ledige tider: 159)

Sognehuset i Højby, Højbyvej 37, 5260 Odense S

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 13.30-17.00 (Antal ledige tider: 79)

Haslev Bridge Klub, Finlandsgade 29, 4690 Haslev

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 13.31-14.00 (Antal ledige tider: 15)

Gørding Idræt og Kultur Center, Skolegade 14, 6690 Gørding

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 13.45-14.45 (Antal ledige tider: 38)

Sevel Kirkehus, Klostervej 1, Sevel, 7830 Vinderup

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 13.45-16.15 (Antal ledige tider: 97)

Huset, Hvidovrevej 253B, 2650 Hvidovre

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 14.00-17.00 (Antal ledige tider: 85)

Huset, Hvidovrevej 253B, 2650 Hvidovre

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 14.00-17.00 (Antal ledige tider: 79)

Aktivitetscentret Bølgen, Jämtlandsvej 1, 3140 Ålsgårde

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 14.00-17.00 (Antal ledige tider: 79)

Aktivitetshuset Midgård, Skolegade 8, 4200 Slagelse

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 14.00-18.00 (Antal ledige tider: 162)

Brugercentret Bagenkop, Vestervænget 6, 5935 Bagenkop

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 14.00-16.00 (Antal ledige tider: 69)

Herning Frivillig Center - Codanhuset, Fredensgade 14, 7400 Herning

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 14.00-17.30 (Antal ledige tider: 127)

Borbjerg-Hvam Kultur- og Fritidscenter, Bukdalsvej 1 A, Borbjerg, 7500 Holstebro

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 14.00-17.00 (Antal ledige tider: 94)

Plejecentret Rosengården, Søndergade 35, 9300 Sæby

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 14.00-15.30 (Antal ledige tider: 62)

Borgen, Borgergade 28-30, 9740 Jerslev J

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 14.00-15.30 (Antal ledige tider: 50)

Tornby Hallen, Rævskjærvej 12 Tornby, 9850 Hirtshals

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 14.00-17.00 (Antal ledige tider: 90)

Strandgården Ældrecenter, Strandvej 65, 9970 Strandby

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 14.00-15.30 (Antal ledige tider: 39)

Rødovrehallen, Rødovre Parkvej 425, 2610 Rødovre

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 14.30-16.30 (Antal ledige tider: 34)

Rødovrehallen, Rødovre Parkvej 425, 2610 Rødovre

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 14.30-16.30 (Antal ledige tider: 36)

Rådmandscentret, Rådmandshaven 1, 4230 Skælskør

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 14.30-17.00 (Antal ledige tider: 50)

Ældrecentret Elmelunden, Elmelunden 1, 4450 Jyderup

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 14.30-18.00 (Antal ledige tider: 78)

Kultur- og Forsamlingshus Emanuel, Tøndervej 38 A, 6780 Skærbæk

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 14.30-16.00 (Antal ledige tider: 56)

Plejecenter Othello, Herfordparken 1, 7000 Fredericia

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 14.30-17.00 (Antal ledige tider: 98)

Hotel Vamdrup, Torvet 1, 6580 Vamdrup

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 14.45-16.45 (Antal ledige tider: 71)

Plejecenter Munke Mose, Munke Mose Allé 4, 5000 Odense C

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 15.00-17.00 (Antal ledige tider: 24)

Korinth Kulturhus, Vinkelvej 6A, 5600 Faaborg

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 15.00-16.00 (Antal ledige tider: 37)

Ældreborgen, Byvænget 6, Stubbæk, 6200 Aabenraa

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 15.00-16.30 (Antal ledige tider: 48)

Plejecenter Frihavnen, Degnelodden 1, 6623 Vorbasse

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 15.00-17.00 (Antal ledige tider: 62)

Guldager Forsamlingshus, Guldagervej 70, 6710 Esbjerg V

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 15.00-16.30 (Antal ledige tider: 52)

Sundhedshuset Pulsen, Stadion Allé 3, 7860 Spøttrup

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 15.00-16.30 (Antal ledige tider: 51)

Dagli'Brugsen, Kegnæsvej 52, Skovby, 6470 Sydals

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 15.30-17.00 (Antal ledige tider: 43)

Harlev Bibliotek, Gammel Stillingvej 424, 8462 Harlev J

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 15.45-17.15 (Antal ledige tider: 51)

Aktivitetshuset, Tønagervej 13, 8983 Gjerlev J

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 15.45-17.45 (Antal ledige tider: 55)

Svinget, Hechtsvej 5, 6052 Viuf

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 16.15-17.45 (Antal ledige tider: 55)

Ny Holte Port, Øverødvej 19, 2840 Holte

tirsdag 6. oktober 2020 kl. 17.00-18.30 (Antal ledige tider: 67)

OK-Klubben, Ålegården 3, 6000 Kolding

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-14.30 (Antal ledige tider: 216)

Toftegården Ældrecenter, Solvej 2, 6520 Toftlund

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-10.30 (Antal ledige tider: 63)

Klinik for fodterapi v/Stella Vinding, Storegade 40 - Indgang bag kiosken, 6670 Holsted

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 91)

Sædding Centret - Mødelokalet 3, Fyrvej 34, 6710 Esbjerg V

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 84)

Plejecenter Landlyst, Landlystvej 2, 6715 Esbjerg N

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-10.30 (Antal ledige tider: 70)

Ølgod Hallerne, Skolegade 18, 6870 Ølgod

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-12.00 (Antal ledige tider: 93)

Ringkøbing Medborgerhus, Herningvej 7a, 6950 Ringkøbing

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-12.00 (Antal ledige tider: 118)

Tavlhøj Aktivitetscenter, Højdedraget 1, Taulov, 7000 Fredericia

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-14.30 (Antal ledige tider: 179)

Brande Hallerne - Lokale 2, Ole Bendix Vej 1, 7330 Brande

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 92)

Lind Aktivitetscenter, Lind Hovedgade 20, 7400 Herning

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-14.30 (Antal ledige tider: 164)

Laden, Brogårdsvej 4, 7500 Holstebro

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-17.00 (Antal ledige tider: 351)

Plejeboligerne Parkvænget, Parkvej 88, 7500 Holstebro

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 147)

Thy Hallen (Cafeen), Lerpyttervej 50, 7700 Thisted

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-17.00 (Antal ledige tider: 131)

Snedsted Hallen, Øster Alle 17, 7752 Snedsted

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-13.30 (Antal ledige tider: 145)

Lokalcenter Marselis, Marselis Boulevard 94 A, 8000 Århus C

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-12.00 (Antal ledige tider: 120)

Bjørnshøjcentret - Mødelokale 1, Gartnerparken 1 - 5, 8380 Trige

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-12.00 (Antal ledige tider: 117)

Galten Biohus (Foyer), Torvet 6, 8464 Galten

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 89)

Lokalcenter Sønderskovhus - Lokale B, Lystrup Centervej 78, 8520 Lystrup

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-17.00 (Antal ledige tider: 223)

Svømmecenter Nordvest, Nylandsvej 80, 8600 Silkeborg

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-15.30 (Antal ledige tider: 206)

Aktivitetshuset Houlkærvænget, Odshøjvej 2B, 8800 Viborg

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 112)

Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter, Vestre Ringvej 7, 8850 Bjerringbro

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 95)

Bjerregrav Ældrecenter, Violvej 1, 8920 Randers NV

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 102)

Trekanten Bibliotek og Kulturhus (lokale 3), Sebbersundvej 2a, 9220 Aalborg Øst

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 163)

Højvangskolen, Tingstedet 20, 9230 Svenstrup J

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-12.00 (Antal ledige tider: 101)

Sdr. Kongerslev Kirke (konfirmantsrum), Præstegårdsvej 1, 9293 Kongerslev

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-14.30 (Antal ledige tider: 205)

Nørhalne sognegård, Bygaden 10, Nørhalne, 9430 Vadum

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 44)

Kulturhuset Pilegården, Brønshøjvej 17, 2700 Brønshøj

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.45-12.00 (Antal ledige tider: 28)

Kulturhuset Pilegården, Brønshøjvej 17, 2700 Brønshøj

onsdag 7. oktober 2020 kl. 08.45-12.00 (Antal ledige tider: 21)

sundhedshus Vesterbro, vesterbrogade 121, 1620 vesterbro

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 33)

Sundhedshus Nørrebro, Mimersgade 41, 2200 København N

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 32)

Sundhedshus Amager, Hans Bogbinders Allé 3, indgang 7, 2300 København S

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 23)

Aktivitetscentret Damgårdshave, Damgårdsvej 12, 2620 Albertslund

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 57)

Aktivitetscentret Damgårdshave, Damgårdsvej 12, 2620 Albertslund

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 71)

Fritidshus (Sengeløsehallen), Spangåvej 9-11, Sengeløse, 2630 Taastrup

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 80)

Den Gamle Præstegård, MW Gjøes Vej 20, Reerslev, 2640 Hedehusene

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-10.00 (Antal ledige tider: 28)

Sundhedshus Vanløse, Indertoften 10, 2720 Vanløse

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 87)

Foreningscentret Postkassen, Amager Landevej 71, 2770 Kastrup

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 21)

Seniorcentret Rosenlund, Mørkhøjvej 336, 2860 Søborg

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 90)

Seniorcentret Rosenlund, Mørkhøjvej 336, 2860 Søborg

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 93)

Montebello, Gurrevej 92 B, 3000 Helsingør

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-13.00 (Antal ledige tider: 105)

Poppelhuset, Stadionvej 40, 3390 Hundested

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-16.00 (Antal ledige tider: 4)

Kaarsbergcentret, Dr. Kaarsbergvej 3, 4180 Sorø

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 144)

Kaarsbergcentret, Dr. Kaarsbergvej 3, 4180 Sorø

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 192)

Fælleshuset, Køge, Kystvejen 7A, Strøby Egede, 4600 Køge

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-11.30 (Antal ledige tider: 36)

Kulturhuset Leopold, Bredgade 22, 4653 Karise

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-10.00 (Antal ledige tider: 42)

Ældrecentret Røjleparken, Caféen, Røjlevej 100, Fensmark, 4684 Holmegaard

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 92)

Ældrecentret Røjleparken, Caféen, Røjlevej 100, Fensmark, 4684 Holmegaard

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 86)

Klintholm Havn Centret, Sildemarken 2, 4791 Borre

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 67)

Saxenhus, Juniorgade 35, 4990 Sakskøbing

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-13.00 (Antal ledige tider: 121)

Grævlingehuset, Grævlingeløkken 21, 5210 Odense NV

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 52)

Kværndrup Forsamlingshus, Svendborgvej 39, 5772 Kværndrup

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-10.00 (Antal ledige tider: 36)

Torvecentret, Markgade, 5960 Marstal

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 7)

Festsalen, Nordborg Andelsbolig Forening, Mads Clausens vej 45, 6430 Nordborg

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 88)

Vallensbæk Kultur- og Borgerhus, Vallensbæk Stationstorv 100, Lokale Havet, 2625 Vallensbæk

onsdag 7. oktober 2020 kl. 09.30-12.00 (Antal ledige tider: 111)

Sognets Hus, Fløng Byvej 16, Fløng, 2640 Hedehusene

onsdag 7. oktober 2020 kl. 10.00-13.00 (Antal ledige tider: 59)

Grønnegade Centret, Grønnegade 15, 3400 Hillerød

onsdag 7. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 57)

Grønnegade Centret, Grønnegade 15, 3400 Hillerød

onsdag 7. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 75)

Hareskov Medborgerhus, Skandrups Allé 7, Hareskovby, 3500 Værløse

onsdag 7. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 29)

Atkærcenteret, Atkærvænget 27 a, 4261 Dalmose

onsdag 7. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 58)

Horsens Bibliotek (Bøgen Mødelokale 4), Tobaksgården 12, 8700 Horsens

onsdag 7. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 85)

Aktivitetscentret, Hvidovregade 49, 2650 Hvidovre

onsdag 7. oktober 2020 kl. 11.00-16.00 (Antal ledige tider: 88)

Landbogården, Nørregade 49, 5592 Ejby

onsdag 7. oktober 2020 kl. 11.00-12.00 (Antal ledige tider: 19)

Ryslinge Forsamlingshus, Graabjergvej 16, 5856 Ryslinge

onsdag 7. oktober 2020 kl. 11.00-13.00 (Antal ledige tider: 56)

Lokalcenter Rosenvang, Avnøvej 7, Fjelstrup, 6100 Haderslev

onsdag 7. oktober 2020 kl. 11.15-12.45 (Antal ledige tider: 41)

Agerskov Friplejehjem Møllevangen, Møllevangen 12, 6534 Agerskov

onsdag 7. oktober 2020 kl. 11.30-13.00 (Antal ledige tider: 49)

KFUM-hallen, Under Lien 77, 9000 Aalborg

onsdag 7. oktober 2020 kl. 11.30-17.00 (Antal ledige tider: 153)

Kvaglund Hallen, Askekrattet 4, 6705 Esbjerg Ø

onsdag 7. oktober 2020 kl. 11.45-16.45 (Antal ledige tider: 91)

Forsamlingsbygningen, Østergade 9, 9800 Hjørring

onsdag 7. oktober 2020 kl. 11.45-16.45 (Antal ledige tider: 108)

Søgården Brørup, Stadionvej 11, 6650 Brørup

onsdag 7. oktober 2020 kl. 12.00-14.00 (Antal ledige tider: 64)

Guderup Aktivitetscenter, Gl. Guderup 31, 6430 Nordborg

onsdag 7. oktober 2020 kl. 12.15-14.15 (Antal ledige tider: 89)

Kongehavecentret, Svendsgade 102, 4200 Slagelse

onsdag 7. oktober 2020 kl. 12.30-14.30 (Antal ledige tider: 50)

Ulvsundcentret, Kornvej 40, 4780 Stege

onsdag 7. oktober 2020 kl. 12.30-14.00 (Antal ledige tider: 44)

Plejehjemmet Klokkebjerg, Klostervej 29, 6900 Skjern

onsdag 7. oktober 2020 kl. 12.30-15.00 (Antal ledige tider: 83)

Rødkærsbro Hallen, Brandstrupvej 25, 8840 Rødkærsbro

onsdag 7. oktober 2020 kl. 12.30-14.00 (Antal ledige tider: 66)

Vodskov Idrætsforening, Vodskovvej 15, 9310 Vodskov

onsdag 7. oktober 2020 kl. 12.45-15.15 (Antal ledige tider: 78)

Kulturhuset Elværket, Ved Kirken 6, 3600 Frederikssund

onsdag 7. oktober 2020 kl. 13.00-15.00 (Antal ledige tider: 43)

Kulturhuset Elværket, Ved Kirken 6, 3600 Frederikssund

onsdag 7. oktober 2020 kl. 13.00-15.00 (Antal ledige tider: 86)

Rytterskolen i Ganløse, Østergade 1, Ganløse, 3660 Stenløse

onsdag 7. oktober 2020 kl. 13.00-17.00 (Antal ledige tider: 49)

Mødestedet, Hårlev, Bredgade 1, 4652 Hårlev

onsdag 7. oktober 2020 kl. 13.00-14.30 (Antal ledige tider: 65)

Ærø Kommune, Statene, Indgang C, 5970 Ærøskøbing

onsdag 7. oktober 2020 kl. 13.00-16.00 (Antal ledige tider: 99)

Tim Hallen, Åvænget 3, 6980 Tim

onsdag 7. oktober 2020 kl. 13.00-15.00 (Antal ledige tider: 38)

Beboerhuset Tulipanvej, Tulipanvej 4, 8800 Viborg

onsdag 7. oktober 2020 kl. 13.00-14.30 (Antal ledige tider: 38)

Viby Bibliotek, Skanderborgvej 170, 8260 Viby J

onsdag 7. oktober 2020 kl. 13.15-17.15 (Antal ledige tider: 100)

Lokalcenter Rosenbakken - Sundhedsklinikkens lokale, Grenåvej 701, 8541 Skødstrup

onsdag 7. oktober 2020 kl. 13.15-17.15 (Antal ledige tider: 105)

Stensballehallens Klubhus, Bygaden 57, Stensballe, 8700 Horsens

onsdag 7. oktober 2020 kl. 13.15-17.15 (Antal ledige tider: 83)

Sundhedscenteret Espensvænge, Espens Vænge 44, 2630 Taastrup

onsdag 7. oktober 2020 kl. 13.30-15.00 (Antal ledige tider: 6)

Selskabslokalet, Voldparken 1, Husum, 2700 Brønshøj

onsdag 7. oktober 2020 kl. 13.30-14.30 (Antal ledige tider: 35)

Toksværd Aktivitetshus, Toksværd Bygade 56, Toksværd, 4684 Holmegaard

onsdag 7. oktober 2020 kl. 13.30-16.00 (Antal ledige tider: 79)

Kildemarkscentret, Kildemarksvej 124, 4700 Næstved

onsdag 7. oktober 2020 kl. 13.30-16.30 (Antal ledige tider: 93)

Thomas Kingos Kirkesal, Bülowsvej 9-11, 5230 Odense M

onsdag 7. oktober 2020 kl. 13.30-15.00 (Antal ledige tider: 46)

Tommerup Bys Forsamlingshus, Kirkebjerg 6, 5690 Tommerup

onsdag 7. oktober 2020 kl. 13.30-17.30 (Antal ledige tider: 101)

Tvis Centret, Kirkevænget 8, Tvis, 7500 Holstebro

onsdag 7. oktober 2020 kl. 13.30-15.30 (Antal ledige tider: 52)

Gistrup Kirke, Gistrup Kirkevej 1, 9260 Gistrup

onsdag 7. oktober 2020 kl. 13.30-17.00 (Antal ledige tider: 99)

Nørager Kultur og Medborgerhus KIG IND, Vestergade 15, 9610 Nørager

onsdag 7. oktober 2020 kl. 13.30-16.30 (Antal ledige tider: 101)

Mødestedet Snurretoppen, Algade 32, 4660 Store Heddinge

onsdag 7. oktober 2020 kl. 13.45-15.15 (Antal ledige tider: 58)

Sundhedsklinikken på Toftegården, Sandkåsvej 39, 8210 Århus V

onsdag 7. oktober 2020 kl. 13.45-17.15 (Antal ledige tider: 119)

Ældrecentret Pilehavehus, Løkkekrogen 5, 2625 Vallensbæk

onsdag 7. oktober 2020 kl. 14.00-16.30 (Antal ledige tider: 106)

Ældrecentret Æblehaven, Guldborgvej 6, 2660 Brøndby Strand

onsdag 7. oktober 2020 kl. 14.00-16.30 (Antal ledige tider: 106)

Gørløse Forsamlingshus, Hovedvejen 28, 3330 Gørløse

onsdag 7. oktober 2020 kl. 14.00-15.30 (Antal ledige tider: 39)

Gislev Forsamlingshus, Faaborgvej 31, 5854 Gislev

onsdag 7. oktober 2020 kl. 14.00-15.30 (Antal ledige tider: 55)

Kliplev Skole, Skolegade 12, Kliplev, 6200 Aabenraa

onsdag 7. oktober 2020 kl. 14.15-16.45 (Antal ledige tider: 71)

Frivillighed Center Lolland, Sønder Boulevard 82A, 4930 Maribo

onsdag 7. oktober 2020 kl. 14.30-16.00 (Antal ledige tider: 42)

Æblehaven, Haarby, Syrenvej 22, 5683 Haarby

onsdag 7. oktober 2020 kl. 14.30-16.00 (Antal ledige tider: 50)

Selskabslokalet, Torvestræde 10, 9440 Aabybro

onsdag 7. oktober 2020 kl. 14.30-17.00 (Antal ledige tider: 65)

Gladsaxe Hovedbibliotek, sal Stor, Søborg Hovedgade 220, 2860 Søborg

onsdag 7. oktober 2020 kl. 15.00-18.00 (Antal ledige tider: 81)

Gladsaxe Hovedbibliotek, sal Stor, Søborg Hovedgade 220, 2860 Søborg

onsdag 7. oktober 2020 kl. 15.00-18.00 (Antal ledige tider: 108)

Fanefjordcentret, Fanefjord Haven 1, 4792 Askeby

onsdag 7. oktober 2020 kl. 15.00-16.00 (Antal ledige tider: 34)

Kulturcenter Østsalling, M. P. Stisens Vej 2, 7870 Roslev

onsdag 7. oktober 2020 kl. 15.00-17.00 (Antal ledige tider: 59)

Marselisborg Centret, P.P. Ørums Gade 11, bygning 8, 8000 Århus C

onsdag 7. oktober 2020 kl. 15.00-17.30 (Antal ledige tider: 77)

Lindegården, Lindevej 1, 7190 Billund

onsdag 7. oktober 2020 kl. 15.15-17.15 (Antal ledige tider: 60)

Spentrup Hallen - Samlingsstedet, Skaldhøjvej 3, 8981 Spentrup

onsdag 7. oktober 2020 kl. 15.15-17.15 (Antal ledige tider: 29)

Sorø Kunstmuseum, Storgade 9, 4180 Sorø

onsdag 7. oktober 2020 kl. 15.30-17.00 (Antal ledige tider: 37)

Paletten, Norgesvej 6, 6000 Kolding

onsdag 7. oktober 2020 kl. 15.30-17.00 (Antal ledige tider: 50)

DAB/Fremad – afd Siriusparken, Vædderens Kvarter 126, 6710 Esbjerg V

onsdag 7. oktober 2020 kl. 15.30-16.30 (Antal ledige tider: 42)

Ilskov Hallen, Mølleskovvej 3, Ilskov, 7451 Sunds

onsdag 7. oktober 2020 kl. 15.30-17.00 (Antal ledige tider: 46)

Møllebo Plejecenter, Jasminvej 16, 8763 Rask Mølle

onsdag 7. oktober 2020 kl. 15.30-17.30 (Antal ledige tider: 59)

Vammen Kultur-og Forsamlingshus, Nørregade 23, Vammen, 8830 Tjele

onsdag 7. oktober 2020 kl. 15.45-17.15 (Antal ledige tider: 48)

Plejeboligerne Ulfborg Aktiv Center, Holmegade 35, 6990 Ulfborg

onsdag 7. oktober 2020 kl. 16.00-17.00 (Antal ledige tider: 40)

Aktivcentret, Dærupvej 5, 5620 Glamsbjerg

onsdag 7. oktober 2020 kl. 17.00-19.00 (Antal ledige tider: 60)

Menighedshuset, Søby Ærø, Søbakkevej, 5985 Søby Ærø

onsdag 7. oktober 2020 kl. 17.00-19.00 (Antal ledige tider: 65)

Midtgården, Nicolaiplads 10, 6000 Kolding

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-10.30 (Antal ledige tider: 71)

Ældrecentret Kærdalen, Kærdalen 1, 6600 Vejen

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-14.00 (Antal ledige tider: 203)

Grundtvigskirkens Menighedslokaler, Ribegade 74, 6700 Esbjerg

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-14.00 (Antal ledige tider: 92)

Medborgerhuset i Varde, Storegade 57, 6800 Varde

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 53)

Åstedparkens Ældrecenter, Kirkevej 14, Borris, 6900 Skjern

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-10.00 (Antal ledige tider: 41)

Kirkeibyen, Vejlevej 12, 7000 Fredericia

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-15.30 (Antal ledige tider: 256)

Plejecenter Hovergården, Storegårdsvej 102, 7100 Vejle

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-14.30 (Antal ledige tider: 156)

Holtbjerg Aktivitetshus, Valdemars vej 347, 7400 Herning

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 81)

Snebjerg Kirke, Bjergkvarteret 2, Snejbjerg, 7400 Herning

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-14.00 (Antal ledige tider: 169)

Karup Forsamlingshus, Bredgade 15, 7470 Karup J

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-14.30 (Antal ledige tider: 151)

Firmaidræt Struer/Struer fitness, Bredgade 21, 7600 Struer

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-10.30 (Antal ledige tider: 59)

Plantagehuset, Plantagevej 18, 7700 Thisted

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-14.00 (Antal ledige tider: 141)

Fur Forsamlingshus, Nr. Madsbadvej 36, 7884 Fur

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-10.00 (Antal ledige tider: 41)

Lokalcenter Rosenvang, Rosenvangs Alle 76, 8260 Viby J

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-10.30 (Antal ledige tider: 67)

Lokalcenter Skåde, Bushøjvænget 113, 8270 Højbjerg

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 83)

Lokalcenter Skåde, Bushøjvænget 113, 8270 Højbjerg

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 71)

Lokalcenter Tranbjerg, Torvevænget 3 A, 8310 Tranbjerg

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-17.00 (Antal ledige tider: 267)

Kulturhuset InSide Fælles salen, Dalvej 1, 8450 Hammel

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-14.30 (Antal ledige tider: 184)

Glesborg Sognehus, Glesborg Bygade 29A, 8585 Glesborg

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-10.30 (Antal ledige tider: 62)

Anlægget, Anlægsvej 50, 8860 Ulstrup

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-10.30 (Antal ledige tider: 64)

Områdecenter Kollektivhuset, Parkboulevarden 71 P, 8920 Randers NV

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 111)

Trekanten Bibliotek og kulturhus (lokale 3), Sebbersundvej 2a, 9220 Aalborg Øst

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 126)

Vester Hassing Kirke, Halsvej 272A, Vester Hassing, 9310 Vodskov

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 67)

Brovst sport og kultur center, Damengvej 2, 9460 Brovst

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 116)

Aktivitetscenteret Grønningen (Lokale Bien), Bredgade 55, 9700 Brønderslev

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 96)

Øster Vrå Ældrecenter, Vrængmosevej 2 A, 9750 Øster Vrå

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-10.00 (Antal ledige tider: 52)

Ældrecenteret Sydbyen, L. P. Houmøllersvej 54, 9900 Frederikshavn

torsdag 8. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 61)

sundhedshus vesterbro, vesterbrogade 121, 1620 vesterbro

torsdag 8. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 35)

Sundhedshus Nørrebro, Mimersgade 41, 2200 København N

torsdag 8. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 62)

Sundhedshus Amager, Hans Bogbinders Allé 3, indgang 7, 2300 København S

torsdag 8. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 83)

Sundhedshus Vanløse, Indertoften 10, 2720 Vanløse

torsdag 8. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 48)

Herlev Hallerne, Tvedvangen 198, 2730 Herlev

torsdag 8. oktober 2020 kl. 09.00-16.00 (Antal ledige tider: 139)

Herlev Hallerne, Tvedvangen 198, 2730 Herlev

torsdag 8. oktober 2020 kl. 09.00-16.00 (Antal ledige tider: 257)

Pensionisthuset Pilehaven, Kongelundsvej 298, 2770 Kastrup

torsdag 8. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 112)

Pensionisthuset Pilehaven, Kongelundsvej 298, 2770 Kastrup

torsdag 8. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 4)

Telefonfabrikken, Telefonvej 8, 2860 Søborg

torsdag 8. oktober 2020 kl. 09.00-13.00 (Antal ledige tider: 92)

Telefonfabrikken, Telefonvej 8, 2860 Søborg

torsdag 8. oktober 2020 kl. 09.00-13.00 (Antal ledige tider: 104)

Mødestedet, Jægerspris, Parkvej 2, 3630 Jægerspris

torsdag 8. oktober 2020 kl. 09.00-13.00 (Antal ledige tider: 91)

Mødestedet, Jægerspris, Parkvej 2, 3630 Jægerspris

torsdag 8. oktober 2020 kl. 09.00-13.00 (Antal ledige tider: 110)

Aktivitetshuset Midgård, Skolegade 8, 4200 Slagelse

torsdag 8. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 48)

Bakkehuset, Læringscaféen, Fjordbakken 79, 4800 Nykøbing F

torsdag 8. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 58)

Hotel Falster, Stubbekøbingvej 150, 4800 Nykøbing F

torsdag 8. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 85)

Fristedet, Nørrevænget 8, 5492 Vissenbjerg

torsdag 8. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 108)

Horne Forsamlingshus, Hornelandevej 33, Horne, 5600 Faaborg

torsdag 8. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 70)

Skausminde Områdecenter, Hovedgaden Øst 61A, 6500 Vojens

torsdag 8. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 73)

Hovedgård Præstebolig, Præstevænget 17, 8732 Hovedgård

torsdag 8. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 107)

Frivillighedens Hus, Perlegade 50, 6400 Sønderborg

torsdag 8. oktober 2020 kl. 09.30-11.30 (Antal ledige tider: 67)

Pensionisternes Hus, Bygaden 21, 2630 Taastrup

torsdag 8. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 63)

Aktivitethuset Paraplyen, Jernbanegade 2, 3300 Frederiksværk

torsdag 8. oktober 2020 kl. 10.00-13.00 (Antal ledige tider: 41)

Aktivitethuset Paraplyen, Jernbanegade 2, 3300 Frederiksværk

torsdag 8. oktober 2020 kl. 10.00-13.00 (Antal ledige tider: 7)

Birkebjergcenteret, Birkebjerg Alle 9, 4700 Næstved

torsdag 8. oktober 2020 kl. 10.00-15.00 (Antal ledige tider: 149)

Kærnehuset, Kirkeplads 2, 3770 Allinge

torsdag 8. oktober 2020 kl. 11.00-12.00 (Antal ledige tider: 39)

Sognegården, Sdr. Vråvej 11, 9760 Vrå

torsdag 8. oktober 2020 kl. 11.00-12.30 (Antal ledige tider: 52)

Egvad Plejehjem, Ågade 2, 6880 Tarm

torsdag 8. oktober 2020 kl. 11.15-13.45 (Antal ledige tider: 82)

Olivenhaven, Munkevænget 10, 6000 Kolding

torsdag 8. oktober 2020 kl. 11.45-16.00 (Antal ledige tider: 121)

Center for Sundhed (Lokale B, plan 0), Stationsvej 35, 7500 Holstebro

torsdag 8. oktober 2020 kl. 11.45-12.45 (Antal ledige tider: 17)

Sognehuset i Durup, Åstedvej 20, Durup, 7870 Roslev

torsdag 8. oktober 2020 kl. 11.45-13.45 (Antal ledige tider: 65)

Ørum Bibliotek, Skolebakken 43, 8586 Ørum Djurs

torsdag 8. oktober 2020 kl. 11.45-13.45 (Antal ledige tider: 64)

Egebjerg Forsamlingshus, Ved Kirken 4, 4500 Nykøbing Sj

torsdag 8. oktober 2020 kl. 12.00-14.00 (Antal ledige tider: 42)

Seniorhuset Otterup, Søndergade 4, 5450 Otterup

torsdag 8. oktober 2020 kl. 12.00-14.00 (Antal ledige tider: 37)

Bøgebjerghallen, Bøgebjergvej 11, V. Aaby, 5600 Faaborg

torsdag 8. oktober 2020 kl. 12.00-14.00 (Antal ledige tider: 72)

Sunds Aktiv Center, Nørrevang 30, 7451 Sunds

torsdag 8. oktober 2020 kl. 12.00-16.00 (Antal ledige tider: 156)

Lokalcenter Skelager, Skelagervej 33, 8200 Århus N

torsdag 8. oktober 2020 kl. 12.00-15.00 (Antal ledige tider: 127)

Lokalcenter Hjortshøj - Lokale 1, Hjortshøj Stationsvej 40, 8530 Hjortshøj

torsdag 8. oktober 2020 kl. 12.00-17.00 (Antal ledige tider: 134)

Arena Nord, Rimmens Alle 37, 9900 Frederikshavn

torsdag 8. oktober 2020 kl. 12.00-13.30 (Antal ledige tider: 29)

Løjt Brandstation, Løjt Skolegade 23, Løjt Kirkeby, 6200 Aabenraa

torsdag 8. oktober 2020 kl. 12.30-15.00 (Antal ledige tider: 85)

Selskabslokalet, Torvestræde 10, 9440 Aabybro

torsdag 8. oktober 2020 kl. 12.30-14.30 (Antal ledige tider: 52)

Vadum skole, Søndermarken 29, 9430 Vadum

torsdag 8. oktober 2020 kl. 12.45-15.15 (Antal ledige tider: 74)

Aalholm Kirke, Bramslykkevej 18 A, 2500 Valby

torsdag 8. oktober 2020 kl. 13.00-15.00 (Antal ledige tider: 28)

Værestedet Paraplyen, Kingosvej 26, 2630 Taastrup

torsdag 8. oktober 2020 kl. 13.00-15.00 (Antal ledige tider: 60)

Rosenhaven, Bybjergvej 11, 2740 Skovlunde

torsdag 8. oktober 2020 kl. 13.00-15.00 (Antal ledige tider: 59)

Idestrup Plejehjem, Kirkevej 21, Idestrup, 4872 Nykøbing Falster

torsdag 8. oktober 2020 kl. 13.00-14.00 (Antal ledige tider: 41)

Borgerhuset, Østergade 40 C, 6230 Rødekro

torsdag 8. oktober 2020 kl. 13.00-15.30 (Antal ledige tider: 105)

Aktivitetshuset, Ålykkecentret 5, 8300 Odder

torsdag 8. oktober 2020 kl. 13.00-16.30 (Antal ledige tider: 110)

Aktivitetshuset, Ålykkecentret 5, 8300 Odder

torsdag 8. oktober 2020 kl. 13.00-16.30 (Antal ledige tider: 110)

Hvidovre Stationscenter, Hvidovrevej 57, 2650 Hvidovre

torsdag 8. oktober 2020 kl. 13.30-17.00 (Antal ledige tider: 47)

Pensionisthuset Solgården, Nordmarksvej 90, 2770 Kastrup

torsdag 8. oktober 2020 kl. 13.30-16.00 (Antal ledige tider: 30)

Pensionisthuset Solgården, Nordmarksvej 90, 2770 Kastrup

torsdag 8. oktober 2020 kl. 13.30-16.00 (Antal ledige tider: 25)

Strib Forsamlingshus, Idrætsvej 15, 5500 Middelfart

torsdag 8. oktober 2020 kl. 13.30-16.00 (Antal ledige tider: 30)

Gesten Hallen, Bækkevej 9, 6621 Gesten

torsdag 8. oktober 2020 kl. 13.30-14.30 (Antal ledige tider: 33)

Søvind Kirkehus, Kirkestien 2 , Søvind, 8700 Horsens

torsdag 8. oktober 2020 kl. 13.30-15.30 (Antal ledige tider: 63)

Frejlev skole, Frejlev Skolevej nr 9, 9200 Aalborg SV

torsdag 8. oktober 2020 kl. 13.30-17.00 (Antal ledige tider: 101)

Hjerting Kirkes Mødelokale, Hjertingbyvej 13, 6710 Esbjerg V

torsdag 8. oktober 2020 kl. 13.45-16.45 (Antal ledige tider: 89)

Sankt Andreas Kirke, Hadsundvej 81, 8930 Randers NØ

torsdag 8. oktober 2020 kl. 13.45-16.15 (Antal ledige tider: 91)

Sognegården, Præstevangen 3, 9480 Løkken

torsdag 8. oktober 2020 kl. 13.45-16.45 (Antal ledige tider: 94)

Aktivitetscenter Aars, Bymidten, 9600 Aars

torsdag 8. oktober 2020 kl. 13.45-17.15 (Antal ledige tider: 136)

Hjemmeværnsgården, Stationsvej 8, 7550 Sørvad

torsdag 8. oktober 2020 kl. 14.00-16.30 (Antal ledige tider: 89)

Rosendalcenteret, Dronninglundvej 8, Agersted, 9330 Dronninglund

torsdag 8. oktober 2020 kl. 14.00-16.00 (Antal ledige tider: 69)

Træningscenter Gladsaxe, Kildebakkegårds Allé 165, 2860 Søborg

torsdag 8. oktober 2020 kl. 14.30-16.30 (Antal ledige tider: 77)

Grønnegade Centret, Grønnegade 15, 3400 Hillerød

torsdag 8. oktober 2020 kl. 14.30-17.30 (Antal ledige tider: 117)

Grønnegade Centret, Grønnegade 15, 3400 Hillerød

torsdag 8. oktober 2020 kl. 14.30-17.30 (Antal ledige tider: 115)

Hemmet Plejehjem, Tarmvej 99, 6893 Hemmet

torsdag 8. oktober 2020 kl. 14.45-16.45 (Antal ledige tider: 64)

Sæby Ældre Center, Gasværksvej 24, 9300 Sæby

torsdag 8. oktober 2020 kl. 14.45-16.00 (Antal ledige tider: 35)

Forsamlingshuset, Skoletoften 6, 4583 Sjællands Odde

torsdag 8. oktober 2020 kl. 15.00-16.00 (Antal ledige tider: 27)

Kibæk-Hallen, Velhustedvej 15, 6933 Kibæk

torsdag 8. oktober 2020 kl. 15.00-16.30 (Antal ledige tider: 49)

Sognehuset i Bramming, Nørregade 52 A, 6740 Bramming

torsdag 8. oktober 2020 kl. 15.15-16.45 (Antal ledige tider: 47)

Harridslev Kirke (konfirmandstuen), Dr. Madsensvej 7 Harridslev, 8930 Randers NØ

torsdag 8. oktober 2020 kl. 15.15-16.45 (Antal ledige tider: 56)

Ulstedparken, Ulstedparken 13, Ulsted, 9370 Hals

torsdag 8. oktober 2020 kl. 15.15-17.00 (Antal ledige tider: 44)

Kirkehuset, Strandgade 2A, 1. sal, 7100 Vejle

torsdag 8. oktober 2020 kl. 15.30-17.00 (Antal ledige tider: 47)

Vorupør Skole, Aulaen, Vesterhavsgade 13, Vorupør, 7700 Thisted

torsdag 8. oktober 2020 kl. 15.30-17.00 (Antal ledige tider: 37)

Fælleshuset Kildevangen, Kildevangen 9, Limfjordsgade, Gjøl, 9440 Aabybro

torsdag 8. oktober 2020 kl. 15.30-17.30 (Antal ledige tider: 69)

Fuglsanggårdsskolen, Askevænget 10, 2830 Virum

torsdag 8. oktober 2020 kl. 16.00-19.00 (Antal ledige tider: 20)

Gedved Præstegård, Skovvej 13 b, 8751 Gedved

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.00-12.00 (Antal ledige tider: 140)

Aktivitetshuset Månen, Bispebroen 3, 2. sal, Månen, 6100 Haderslev

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 70)

Hjerting Kirkes Mødelokale, Hjertingbyvej 13, 6710 Esbjerg V

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 109)

videbæk biblotek, fischersvej 6, 6920 Videbæk

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-15.00 (Antal ledige tider: 204)

Hannerup Kirke, Prangervej 114, 7000 Fredericia

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-15.30 (Antal ledige tider: 205)

Holmegaarden, Holmen 22, 7100 Vejle

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 145)

Kongefløjen, Kongevejen 62, 7430 Ikast

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-10.30 (Antal ledige tider: 54)

Pakhuset, Jernbanegade 8 A, Frederiks, 7470 Karup J

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-10.00 (Antal ledige tider: 62)

Kastaniegårdens Aktivitetscenter, Skolegade 5, 7490 Aulum

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-12.00 (Antal ledige tider: 110)

Thyborøn Fritidscenter, Kirkegårdsvej 15, 7680 Thyborøn

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-10.00 (Antal ledige tider: 50)

Borgercentret, Skolegade, 7700 Thisted

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-13.30 (Antal ledige tider: 148)

Ældre Sagen Århus Midt, Vester Allé 8, 8000 Århus C

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-10.30 (Antal ledige tider: 45)

Lokalcenter Koltgården, Kunnerupvej 192-198, 8361 Hasselager

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 110)

Sognegården Hørning, Nørre Alle 4, 8362 Hørning

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 149)

Sløjfen -(Kafferiet) Mødelokale 2, Evald Tangs Allé 45, 8370 Hadsten

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 120)

Lokalcenter Næshøj, Næshøjvej 41, 8462 Harlev J

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 98)

Horsens Bibliotek (Møderummet Bøgen), Tobaksgården 12, 8700 Horsens

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 85)

Arena Randers, Sjællandsgade 57, 8900 Randers

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-10.30 (Antal ledige tider: 85)

Sofiegården, Sælsager 84, 9000 Aalborg

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 136)

Solsidecentret, Sygehusvej 5 (Bagindgangen), 9240 Nibe

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 131)

Sognegården, Storvorde, Tofthøjvej 37, 9280 Storvorde

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-14.30 (Antal ledige tider: 159)

Sæby Kulturhus / Manegen, Rådhuspladsen 2, 9300 Sæby

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 72)

Løvvangs Kirkecenter, Strubjerg 167, 9400 Nørresundby

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-13.00 (Antal ledige tider: 147)

Søparken, Søparken 4, 9900 Frederikshavn

fredag 9. oktober 2020 kl. 08.30-10.30 (Antal ledige tider: 66)

sundhedshus vesterbro, vesterbrogade 121, 1620 vesterbro

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 53)

Lundehus Kirken, Strødamvej 1, 2100 København Ø

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 1)

Sundhedshus Indre By/Østerbro, Randersgade 60, 2100 København Ø

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 41)

Sundhedshus Nørrebro, Mimersgade 41, 2200 København N

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 50)

Sundhedshus Amager, Hans Bogbinders Allé 3, indgang 7, 2300 København S

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 59)

Hedehuset, Hovedgaden 371B, 2640 Hedehusene

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-16.00 (Antal ledige tider: 244)

Sundhedshus Vanløse, Indertoften 10, 2720 Vanløse

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 59)

Plejehjemmet Egely, Egebjerg Bygade 34-72, 2750 Ballerup

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 28)

Aktivitetshuset, Slangerup, Kannikestræde 2C, 3550 Slangerup

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 135)

Græstedgård, Udlejrevej 13B, 3650 Ølstykke

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-12.30 (Antal ledige tider: 79)

Græstedgård, Udlejrevej 13B, 3650 Ølstykke

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-12.30 (Antal ledige tider: 72)

Aktivitetscenteret Østergård, Karlebyvej 58, Lille Karleby, 4070 Bramsnæs

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-16.00 (Antal ledige tider: 219)

Ældre Sagens Lokaler, Kirketorvet 12A, 4760 Vordingborg

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 18)

Forsamlingshuset, Væggerløse, Væggerløsevej 6, 4873 Væggerløse

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-13.00 (Antal ledige tider: 97)

Aktivitetshuset Virkedal, Mågebakken 80, 5250 Odense SV

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 130)

Aktivitetshuset Virkedal, Mågebakken 80, 5250 Odense SV

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 61)

Næsby Sognegård, Bogensevej 92, 5270 Odense N

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 131)

Stige Sognegård, Stigevej 253, 5270 Odense N

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-13.00 (Antal ledige tider: 77)

Espe Hallen, Skovvej 15, Espe, 5750 Espe

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-10.00 (Antal ledige tider: 32)

Simon Peters Kirke, Islandsvej 4, 6000 Kolding

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 73)

Poulsbjerg Aktivitetscenter, Glentevej 39, 6500 Vojens

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 91)

Lokalcenter Skæring - lokale D i cafeen, Sommersmindevej 2, 8250 Egå

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 75)

Højgården, Højgårdsvej 10, 9640 Farsø

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 135)

Nakskov Løve Apotek, Nygade 17-19, 4900 Nakskov

fredag 9. oktober 2020 kl. 09.30-14.30 (Antal ledige tider: 117)

Solrød Aktivitets- og Frivilligcenter, Solrød Center 85, 2680 Solrød Strand

fredag 9. oktober 2020 kl. 10.00-13.00 (Antal ledige tider: 97)

Karlslunde Bibliotek, Karlslunde Parkvej 11, 2690 Karlslunde

fredag 9. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 75)

Forsamlingsbygningen, Østergade 9, 9800 Hjørring

fredag 9. oktober 2020 kl. 11.00-15.00 (Antal ledige tider: 154)

Lemvig Motionscenter 24-7, Transportvej 21, 7620 Lemvig

fredag 9. oktober 2020 kl. 11.15-13.15 (Antal ledige tider: 85)

Dybdalsparken, Dybdalsvej 1, 7442 Engesvang

fredag 9. oktober 2020 kl. 11.30-13.00 (Antal ledige tider: 51)

Valhalla, Odinparken 24, 8800 Viborg

fredag 9. oktober 2020 kl. 11.30-14.30 (Antal ledige tider: 93)

Thorshøj Sundheds- og Ældrecenter, Kirkegade 8, 8881 Thorsø

fredag 9. oktober 2020 kl. 11.45-14.45 (Antal ledige tider: 90)

Ældrecenter Stationen, Banegårdspladsen 1, 8382 Hinnerup

fredag 9. oktober 2020 kl. 12.00-16.00 (Antal ledige tider: 121)

Forum Horsens (Insero 1), Langemarksvej 53, 8700 Horsens

fredag 9. oktober 2020 kl. 12.00-14.30 (Antal ledige tider: 98)

Sct. Jørgensgård, Hospitalsgade 4, 6000 Kolding

fredag 9. oktober 2020 kl. 12.15-14.45 (Antal ledige tider: 102)

Ladegårdsparken, Caféen, Ladegårdsparken Øst 23, 4300 Holbæk

fredag 9. oktober 2020 kl. 12.30-13.30 (Antal ledige tider: 42)

Bryndum Forsamlingshus, Bryndumvej 113, 6715 Esbjerg N

fredag 9. oktober 2020 kl. 12.30-14.00 (Antal ledige tider: 52)

Lokalcenter Holme, Nygårdsvej 34, 8270 Højbjerg

fredag 9. oktober 2020 kl. 12.30-15.00 (Antal ledige tider: 29)

Flauenskjold Kulturhus, Ålborgvej 583, Flauenskjold, 9330 Dronninglund

fredag 9. oktober 2020 kl. 12.30-13.30 (Antal ledige tider: 29)

Felsted Forsamlingslokaler, Østergade 7, Felsted, 6200 Aabenraa

fredag 9. oktober 2020 kl. 12.45-15.45 (Antal ledige tider: 108)

Tune Pensionistcenter, Nørregade 6 , Tune, 4030 Tune

fredag 9. oktober 2020 kl. 13.00-14.00 (Antal ledige tider: 45)

Paarup Sognegård, Solgårdsvej 40, Tarup, 5210 Odense NV

fredag 9. oktober 2020 kl. 13.00-16.00 (Antal ledige tider: 51)

Lokalcenter Gellerup, Gudrunsvej 80, 8220 Brabrand

fredag 9. oktober 2020 kl. 13.00-16.00 (Antal ledige tider: 110)

Østbirk Præstegård, Præstemarken 2, 8752 Østbirk

fredag 9. oktober 2020 kl. 13.00-17.00 (Antal ledige tider: 123)

Elmegården, Damager 7, 6560 Sommersted

fredag 9. oktober 2020 kl. 13.15-15.45 (Antal ledige tider: 92)

Aktivitetshuset 7'eren, Jens Jensens Vej 7, 7540 Haderup

fredag 9. oktober 2020 kl. 13.15-15.15 (Antal ledige tider: 69)

Seniorcenter Møllegården, Bagsværd Møllevej 9, 2800 Kongens Lyngby

fredag 9. oktober 2020 kl. 13.30-15.30 (Antal ledige tider: 55)

Seniorcenter Egegården, Klausdalsbrovej 213, 2860 Søborg

fredag 9. oktober 2020 kl. 13.30-15.30 (Antal ledige tider: 66)

Aarup Hallen, Skolegade 3, 5560 Aarup

fredag 9. oktober 2020 kl. 13.30-15.30 (Antal ledige tider: 40)

Hammel Kulturhus Inside, Dalvek 1, 8450 Hammel

fredag 9. oktober 2020 kl. 13.30-14.30 (Antal ledige tider: 40)

Seminarieskolen, Mylius Erichsens Vej 127, 9210 Aalborg SØ

fredag 9. oktober 2020 kl. 13.30-16.30 (Antal ledige tider: 94)

Farstrup Forsamlingshus, Nymøllevej 115, 9240 Nibe

fredag 9. oktober 2020 kl. 13.30-15.00 (Antal ledige tider: 48)

Vellingshøj-Centret, Vellingshøjvej 357-365, 9800 Hjørring

fredag 9. oktober 2020 kl. 13.30-16.30 (Antal ledige tider: 104)

Medborgerhuset, Gedser, Skråvej 1, 4874 Gedser

fredag 9. oktober 2020 kl. 14.00-17.00 (Antal ledige tider: 95)

Fjordagerhallen, Strandvejen 39, 5240 Odense NØ

fredag 9. oktober 2020 kl. 14.00-17.00 (Antal ledige tider: 76)

Billund Centret, Hans Jensensvej 6, 7190 Billund

fredag 9. oktober 2020 kl. 14.00-17.00 (Antal ledige tider: 134)

Vikærgården, Hvidkildevej 1-7, 8240 Risskov

fredag 9. oktober 2020 kl. 14.00-16.00 (Antal ledige tider: 35)

Lokalcenter Bøgeskovhus, Skovlundgårdsvej 51, 8260 Viby J

fredag 9. oktober 2020 kl. 14.00-17.00 (Antal ledige tider: 114)

Vadum skole, Søndermarken 29, 9430 Vadum

fredag 9. oktober 2020 kl. 14.00-16.00 (Antal ledige tider: 66)

Nørre Snede Hallen, Skolegade 16 B, 8766 Nørre Snede

fredag 9. oktober 2020 kl. 14.15-17.15 (Antal ledige tider: 78)

Veksø Kro, Veksø Bygade, 3670 Veksø Sjælland

fredag 9. oktober 2020 kl. 14.30-17.30 (Antal ledige tider: 89)

Thy Hallen (mødelokale 2), Lerpyttervej 50, 7700 Thisted

fredag 9. oktober 2020 kl. 14.45-16.45 (Antal ledige tider: 87)

Greve Bibliotek, Portalen 2, 2670 Greve

fredag 9. oktober 2020 kl. 15.00-16.30 (Antal ledige tider: 50)

Tuse Aktivcenter, Tuse Byvej 24-88, 4300 Holbæk

fredag 9. oktober 2020 kl. 15.00-17.00 (Antal ledige tider: 64)

Frivillighuset, Østerbrogade 21 B, 8722 Hedensted

fredag 9. oktober 2020 kl. 15.30-17.00 (Antal ledige tider: 46)

Aktivitetscenter Toften, Kirkely 24, 6000 Kolding

fredag 9. oktober 2020 kl. 16.00-17.00 (Antal ledige tider: 36)

Lokalcenter Eskegården, Byagervej 115, 8330 Beder

fredag 9. oktober 2020 kl. 16.00-17.00 (Antal ledige tider: 36)

Bålhøj Centret, Tykskovvej 4, 9830 Tårs

fredag 9. oktober 2020 kl. 16.00-17.00 (Antal ledige tider: 37)

Trivselshuset - Trekanten, Asagården 55 A, 7500 Holstebro

fredag 9. oktober 2020 kl. 16.30-18.00 (Antal ledige tider: 67)

Røde Kors Butik - Kbh. K, Torvegade 38, Torvegade 38, 1400 København K

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 178)

Røde Kors Butik - Kbh K, Vestergade 2B, Vestergade 2B, 1456 København K

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 178)

Røde Kors Butik - Kbh V, Istedgade 69, 1650 København

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 71)

Røde Kors Butik - Frederiksberg C, Gammel Kongevej 135, 1850 Frederiksberg C

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 69)

Røde Kors Butik - Kbh Ø, Nordre Frihavnsgade 45, 2100 København Ø

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 178)

Røde Kors Butik - Kbh N, Fælledvej 4, Fælledvej 4, 2200 København

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 176)

Røde Kors Butik - Kbh N, Nørrebrogade 226, Nørrebrogade 226, 2200 København N

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 73)

Røde Kors Butik - Kbh N, Nørrebrogade 40, Nørrebrogade 40, 2200 København N

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 178)

Røde Kors Butik - Kbh S, Amagerbrogade 139, Amagerbrogade 139, 2300 København S

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 172)

Røde Kors Butik - Kbh S, Amagerbrogade 87, Amagerbrogade 87, 2300 København S

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 174)

Røde Kors Butik - Valby, Valby Langgade 68, 2500 Valby

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 27)

Røde Kors Butik - Rødovre, Valhøjs Alle 67, 2610 Rødovre

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 175)

Røde Kors Butik - Taastrup, Taastrup Hovedgade 129-131, 2630 Taastrup

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 58)

Røde Kors Butik - Ishøj, Ishøj BycenterIshøj Store Torv 2, 2635 Ishøj

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 78)

Røde Kors Butik - Greve, Greve Strandvej 154, Greve Strandvej 154, 2670 Greve

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 171)

Røde Kors Butik - Greve, Vestbjerg 56, Vesterbjerg 56, 2670 Greve

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 128)

Røde Kors Butik - Solrød Strand, Lærkevej 1, 2680 Solrød Strand

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 114)

Røde Kors Butik - Brønshøj, Frederikssundsvej 194, Frederikssundsvej 194, 2700 Brønshøj

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 162)

Røde Kors Butik - Herlev, Herlev Hovedgade 125, 2730 Herlev

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 157)

Røde Kors Butik - Ballerup, Centrumgaden 13, 2750 Ballerup

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 44)

Røde Kors Butik - Kgs.Lyngby, Lyngby Hovedgade 46, 2800 Kgs.Lyngby

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 160)

Røde Kors Butik - Bagsværd, Bagsværd Hovedgade 141, 2880 Bagsværd

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 31)

Røde Kors Butik - Hellerup, Strandvejen 130E, 2900 Hellerup

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 90)

Røde Kors Butik - Hørsholm, Usserød Kongevej 80, 2970 Hørsholm

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 9)

Røde Kors Butik - Gilleleje, Gilleleje Hovedgade 2F, 3250 Gilleleje

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 119)

Røde Kors Butik - Birkerød, Hovedgaden 37A, 3460 Birkerød

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 153)

Røde Kors Butik - Slangerup, Kongensgade 8C, 3550 Slangerup

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 179)

Røde Kors Butik - Frederikssund, Jernbanegade 33, 3600 Frederikssund

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 163)

Røde Kors Butik - Stenløse, Damgårdsvej 15, 3660 Stenløse

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 61)

Røde Kors Butik - Tune, Tune Center 14B, 4030 Tune

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 173)

Røde Kors Butik - Jyllinge, Jyllingecentret 12 E, 4040 Jyllinge

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 128)

Røde Kors Butik -Ringsted, Sjællandsgade 2, 4100 Ringsted

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 153)

Røde Kors Butik - Borup, Hovedgaden 60A, 4140 Borup

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 137)

Røde Kors Butik -Sorø, Industrivej 7, 4180 Sorø

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 114)

Røde Kors Butik -Slagelse, Rosengade 9B, 4200 Slagelse

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 166)

Røde Kors Butik -Skælskør, Nytorv 10, 4230 Skælskør

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 104)

Røde Kors Butik - Fuglebjerg, Byagervej 17, 4250 Fuglebjerg

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 173)

Røde Kors Butik - Gørlev, Algade 21, 4281 Gørlev

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 167)

Røde Kors Butik - Holbæk, Smedelundsgade 20, 4300 Holbæk

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 67)

Røde Kors Butik - Kalundborg, Kordilgade 69, 4400 Kalundborg

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 97)

Røde Kors Butik - Regstrup, Hovedgaden 68, 4420 Regstrup

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 173)

Røde Kors Butik - Jyderup, Industrivej 2, 4450 Jyderup

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 138)

Røde Kors Butik - Svebølle, Frederiksberg 1X, 4470 Svebølle

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 171)

Røde Kors Butik - Jerslev Sjælland, Torvet 15a, 4490 Jerslev Sjælland

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 178)

Røde Kors Butik - Nykøbing Sj, Algade 17, 4500 Nykøbing Sj

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 124)

Røde Kors Butik - Svinninge, Hovedgaden 53, 4520 Svinninge

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 143)

Røde Kors Butik - Hørve, Nørregade 7, 4534 Hørve

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 131)

Røde Kors Butik - Asnæs Sj., Asnæs center 28 C, 4550 Asnæs

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 160)

Røde Kors Butik - Vig, Vig Hovedgade 20, 4560 Vig

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 163)

Røde Kors Butik - Højby, Nyvej 25, 4573 Højby

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 155)

Røde Kors Butik - Køge, Ølbycenter 18, 4600 Køge

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 64)

Røde Kors Butik - Faxe, Vinkældertorvet 9, 4640 Faxe

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 133)

Røde Kors Butik - Store Heddinge, Algade 30, 4660 Store Heddinge

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 107)

Røde Kors Butik - Haslev, Jernbanegade 12B, 4690 Haslev

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 138)

Røde Kors Butik - Næstved, Kindhestegade 6B, 4700 Næstved

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 175)

Røde Kors Butik - Præstø, Adelgade 66, Adelgade 66, 4720 Præstø

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 82)

Røde Kors Butik - Vordingborg, Algade 51, 4760 Vordingborg

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 175)

Røde Kors Butik - Nykøbing F, Slotsgade 5, 4800 Nykøbing F

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 108)

Røde Kors Butik - Stubbekøbing, Torvet 8, 4850 Stubbekøbing

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 132)

Røde Kors Butik - Nakskov, Søndergade 20, 4900 Nakskov

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 123)

Røde Kors Butik - Maribo, Vestergade 20, 4930 Maribo

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 36)

Røde Kors Butik - Rødby, Havnegade 58, 4970 Rødby

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 165)

Røde Kors Butik - Odense C, Fjordsgade 7- 9, Fjordsgade 7- 9, 5000 Odense C

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 45)

Røde Kors Butik - Odense C, Østerbro 36, Østerbro 36, 5000 Odense C

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 26)

Røde Kors Butik - Ullerslev, Odensevej 40, 5540 Ullerslev

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 156)

Røde Kors Butik - Nørre Aaby, Østergade 18, 5580 Nørre Aaby

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 175)

Røde Kors Butik - Ejby, Jernbanevej 13 Ejby, 5592 Ejby

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 172)

Røde Kors Butik - Assens, Fåborgvej 16 5610, 5610 Assens

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 164)

Røde Kors Butik - Broby, Østerågade 5D Nørre Broby, 5672 Broby

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 178)

Røde Kors Butik - Haarby, Algade 16, 5683 Haarby

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 180)

Røde Kors Butik -Tommerup, Tallerupvej 29 Tommerup St, 5690 Tommerup

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 173)

Røde Kors Butik - Ringe, Algade 26, 5750 Ringe

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 119)

Røde Kors Butik - Årslev, Stationsvej 69 Sdr Nærå, 5792 Årslev

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 100)

Røde Kors Butik - Nyborg, Vestervoldgade 41, 5800 Nyborg

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 150)

Røde Kors Butik - Ærøskøbing, Pilebækken 12, 5970 Ærøskøbing

lørdag 10. oktober 2020 kl. 10.00-14.00 (Antal ledige tider: 142)

Frihedens Idrætscenter, Hvidovrevej 446, 2650 Hvidovre

mandag 12. oktober 2020 kl. 08.00-10.00 (Antal ledige tider: 20)

Oasen, Bavnehøj 177, V. Nebel, 6040 Egtved

mandag 12. oktober 2020 kl. 08.30-10.00 (Antal ledige tider: 39)

Plejehjemmet Ågården, Majsvænget 74, 6040 Egtved

mandag 12. oktober 2020 kl. 08.30-11.00 (Antal ledige tider: 39)

Bramming Sportscenter, Idræts Allé 10, 6740 Bramming

mandag 12. oktober 2020 kl. 08.30-10.00 (Antal ledige tider: 30)

Søndermarkshuset, Søndermarksvej 84, 7100 Vejle

mandag 12. oktober 2020 kl. 08.30-17.00 (Antal ledige tider: 161)

Friplejehjemmet Højbo, Skjernvej 21, Arnborg, 7400 Herning

mandag 12. oktober 2020 kl. 08.30-10.00 (Antal ledige tider: 20)

Center for Sundhed (Lokale B, plan 0), Stationsvej 35, 7500 Holstebro

mandag 12. oktober 2020 kl. 08.30-15.30 (Antal ledige tider: 144)

Aktivitetscentret Lillerup, Hovedgade 69F, 8410 Rønde

mandag 12. oktober 2020 kl. 08.30-10.00 (Antal ledige tider: 23)

Fritidscentret, Vestergade 15, 8900 Randers C

mandag 12. oktober 2020 kl. 08.30-10.30 (Antal ledige tider: 41)

Cafe Markus (Sankt Markus Kirken), Hadsundvej 23, 9000 Aalborg

mandag 12. oktober 2020 kl. 08.30-12.30 (Antal ledige tider: 179)

sundhedshus vesterbro, vesterbrogade 121, 1620 vesterbro

mandag 12. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 41)

Sundhedshus Indre By/Østerbro, Randersgade 60, 2100 København Ø

mandag 12. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 25)

Sundhedshus Nørrebro - 5. sal, Mimersgade 41, 2200 København N

mandag 12. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 17)

Sundhedshus Amager, Hans Bogbinders Allé 3, indgang 7, 2300 København S

mandag 12. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 36)

Sundhedshus Vanløse, Indertoften 10, 2720 Vanløse

mandag 12. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 28)

Byens Hus Egedal, Egelundsvej 2, 2980 Kokkedal

mandag 12. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 16)

Byens Hus Egedal, Egedalsvej 2, 2980 Kokkedal

mandag 12. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 5)

Fælleshuset, Farum Stationstorv 2, 3520 Farum

mandag 12. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 2)

Kulturhuset Elværket, Ved Kirken 6, 3600 Frederikssund

mandag 12. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 132)

Kulturhuset Elværket, Ved Kirken 6, 3600 Frederikssund

mandag 12. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 129)

Dagcentret Teglværksparken, Teglværksparken 50, 4220 Korsør

mandag 12. oktober 2020 kl. 09.00-13.00 (Antal ledige tider: 2)

Ølby Ældrecenter, Ølby Centervej 86, 4600 Køge

mandag 12. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 34)

Ølby Ældrecenter, Ølby Centervej 86, 4600 Køge

mandag 12. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 45)

Willers Gaard, Vesteregade 1, 4970 Rødby

mandag 12. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 16)

Allesø Forsamlingshus, Odensegyden 22, 5270 Odense N

mandag 12. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 29)

Præstegården Hatting, Oensvej 1, 8700 Horsens

mandag 12. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 54)

Kulturhuset Pilegården, Brønshøjvej 17, 2700 Brønshøj

mandag 12. oktober 2020 kl. 09.30-12.00 (Antal ledige tider: 19)

Guldbergs Have, Guldbergs Have 19, Festsalen i kælderen, 2200 København N

mandag 12. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 35)

Huset Vrangshøj, Thyrasvej 45, 4173 Fjenneslev

mandag 12. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 8)

Fraugde Fritidscenter, Stat-Ene-Vej 18-22, 5220 Odense SØ

mandag 12. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 54)

Bastionen, Nørre Voldgade 63, 5800 Nyborg

mandag 12. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 49)

Kongehavecentret, Svendsgade 102, 4200 Slagelse

mandag 12. oktober 2020 kl. 11.00-12.00 (Antal ledige tider: 6)

Sdr. Bjert Hallens Cafeteria, Engløkke 7, 6091 Bjert

mandag 12. oktober 2020 kl. 11.00-13.00 (Antal ledige tider: 50)

Ældre Sagens Lokaler, Kongensgade 121, 6700 Esbjerg

mandag 12. oktober 2020 kl. 11.00-12.30 (Antal ledige tider: 27)

Kulturhuset Pavillonen (Grønne Stue), Kærvej 11, 8500 Grenaa

mandag 12. oktober 2020 kl. 11.30-15.30 (Antal ledige tider: 152)

Kultur og Sundhedscenter Havkær, Mosealleen 1 - 3, 8381 Tilst

mandag 12. oktober 2020 kl. 11.45-13.15 (Antal ledige tider: 58)

Terneparken (Kælderen), Ternevej 8, Asferg, 8990 Fårup

mandag 12. oktober 2020 kl. 11.45-13.15 (Antal ledige tider: 28)

Dannemare Forsamlingshus, Bygaden 53, 4983 Dannemare

mandag 12. oktober 2020 kl. 12.00-14.30 (Antal ledige tider: 11)

Plejecenter Hejlskov, Hejlskovparken 60, 6040 Egtved

mandag 12. oktober 2020 kl. 12.00-13.30 (Antal ledige tider: 50)

Sundhedscenter Mergeltoften, Mergeltoften 8, 2990 Nivå

mandag 12. oktober 2020 kl. 12.30-15.00 (Antal ledige tider: 28)

Sundhedscenter Mergeltoften, Mergeltoften 8, 2990 Nivå

mandag 12. oktober 2020 kl. 12.30-15.00 (Antal ledige tider: 54)

Birkerød Administrationscenter, Stationsvej 38, 3460 Birkerød

mandag 12. oktober 2020 kl. 12.30-15.00 (Antal ledige tider: 8)

Vig Forsamlingshus, Ravnsbjergvej 1, 4560 Vig

mandag 12. oktober 2020 kl. 12.30-17.00 (Antal ledige tider: 63)

Skt. Klemens Plejecenter, Østerdalen 2-4, 5260 Odense S

mandag 12. oktober 2020 kl. 12.30-16.30 (Antal ledige tider: 6)

Ellehuset, Parkvej 128, 4600 Køge

mandag 12. oktober 2020 kl. 13.00-15.00 (Antal ledige tider: 5)

Birket Kulturhus, Bandholmvej 99, Birket, 4930 Torrig

mandag 12. oktober 2020 kl. 13.00-16.00 (Antal ledige tider: 26)

Værløse Kirke, Højeloft Vænge 20, 3500 Værløse

mandag 12. oktober 2020 kl. 13.30-16.30 (Antal ledige tider: 6)

Kultur og Fritidshuset, Skolegade 54, 6700 Esbjerg

mandag 12. oktober 2020 kl. 13.30-15.30 (Antal ledige tider: 23)

Herning Frikirke, Møllegade 1B, 7400 Herning

mandag 12. oktober 2020 kl. 14.00-16.30 (Antal ledige tider: 77)

Sorø Kultur og Fritidscenter, Frederiksvej 27, 4180 Sorø

mandag 12. oktober 2020 kl. 14.30-16.30 (Antal ledige tider: 41)

Plejehjemmet Stensvang, Steen Blichers Vej 51B, 7182 Bredsten

mandag 12. oktober 2020 kl. 14.30-17.30 (Antal ledige tider: 60)

Lokalcenter Abildgården, Abildgade 9, 8200 Århus N

mandag 12. oktober 2020 kl. 14.30-17.00 (Antal ledige tider: 27)

Mødestedet, Industrivej 11, Assens, 9550 Mariager

mandag 12. oktober 2020 kl. 14.30-16.30 (Antal ledige tider: 86)

Langø Forsamlingshus, Stendyssevej 2, Langø, 4900 Nakskov

mandag 12. oktober 2020 kl. 15.30-17.00 (Antal ledige tider: 21)

Røde Kors Skolen, Fårupvej 10, 7300 Jelling

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 180)

Svømmecenter Nordvest, Nylandsvej 80, 8600 Silkeborg

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 08.30-13.15 (Antal ledige tider: 209)

Agri Nord Idrætscenter, Hobrovej 435, 9200 Aalborg SV

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 08.30-14.30 (Antal ledige tider: 93)

Haslev Bridge Klub, Finlandsgade 29, 4690 Haslev

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 08.45-09.30 (Antal ledige tider: 30)

sundhedshus vesterbro, vesterbrogade 121, 1620 vesterbro

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 44)

Sundhedshus Indre By/Østerbro, Randersgade 60, 2100 København Ø

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 72)

Sundhedshus Nørrebro - 5. sal, Mimersgade 41, 2200 København N

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 25)

Sundhedshus Amager, Hans Bogbinders Allé 3, indgang 7, 2300 København S

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 91)

Sundhedshus Vanløse, Indertoften 10, 2720 Vanløse

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 56)

Rådmandscentret, Rådmandshaven 1, 4230 Skælskør

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 09.00-13.00 (Antal ledige tider: 49)

Hjallese Forsamlingshus, Hjallesegade 31, 5260 Odense S

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 5)

Strandgården, Strandgade 81, 5683 Haarby

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 09.00-10.00 (Antal ledige tider: 18)

Øster Snede Plejehjem, Lindvedvej 16, 8723 Løsning

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 09.30-11.30 (Antal ledige tider: 37)

Matas St. Kongensgade, Store Kongensgade 47, 1264 København K

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 40)

Matas Amager Centret, Reberbanegade 3, 2300 København S

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 190)

Matas Fields, Arne Jacobsens Allé 12, 2300 København S

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 196)

Matas Glostrup St. Center, Glostrup Storcenter 26, 2600 Glostrup

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 89)

Matas Rødovre, Rødovre Centrum 1M, st. 50, 2610 Rødovre

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 163)

Matas Waves, Over Bølgen 6E, 2670 Greve

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 343)

Matas Ballerup Centret, Ballerup Centret 2, st. 9, 2750 Ballerup

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 159)

Matas Tårnby, Tårnby Torv 5, 2770 Kastrup

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 88)

Matas Lyngby Storcenter, Lyngby Storcenter 35, 2800 Lyngby

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 171)

Matas Charlottenlund, Jægersborg Allé 24, 2920 Charlottenlund

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 42)

Matas Helsingør, Stengade 43, 3000 Helsingør

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 238)

Matas Espergærde Butikscenter, Vester Torv 28, 3060 Espergærde

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 148)

Aktivitethuset Paraplyen, Jernbanegade 2, 3300 Frederiksværk

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-15.00 (Antal ledige tider: 88)

Matas Slotsarkaderne, Slotsarkaderne 41, 3400 Hillerød

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 66)

Matas Frederikssund - Sillebroen, Nygade 1, 3600 Frederikssund

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 51)

Matas Rønne, St. Torvegade 3-5, 3700 Rønne

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-15.00 (Antal ledige tider: 159)

Matas Ringstedet, Klosterparks Alle 10, 4100 Ringsted

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 121)

Matas Vestsjællandscentret, Vestsjællandscentret 10A st. 18, 4200 Slagelse

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 263)

Matas - Haslev, Jernbanegade 27, 4690 Haslev

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 241)

Matas Næstved St. Center, Næstved Storcenter 10, 4700 Næstved

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 40)

Matas Tarup Centret, Rugvang 36, 5210 Odense NV

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 64)

Matas Rosengård Centret, Ørbækvej 75, 5220 Odense SØ

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 197)

Matas Assens, Østergade 37, 5610 Assens

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 270)

Matas Svendborg Bycenter, Voldgade 8-10, 5700 Svendborg

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 29)

Matas Kolding - Helligkorsgade 14, Helligkorsgade 14, 6000 Kolding

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 190)

Matas Haderslev, Bispegade 15D, 6100 Haderslev

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 269)

Matas Aabenraa, Storegade 33, 6200 Aabenraa

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 105)

Matas Sønderborg (Borgen Center), Borgen, Østergade 4, 6400 Sønderborg

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 225)

Matas Esbjerg - Sæddingcentret, Fyrvej 34, 6710 Esbjerg V

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 146)

Matas Esbjerg Storcenter, Gl. Vardevej 230, 6715 Esbjerg N

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 254)

Matas Ribe, Saltgade 9, 6760 Ribe

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 269)

Matas Ringkøbing, Torvet 8A, 6950 Ringkøbing

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 269)

Matas Fredericia - Jyllandsgade, Jyllandsgade 18, 7000 Fredericia

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 266)

Matas Vejle (Nørregade), Nørregade 14 B, 7100 Vejle

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 83)

Matas Herning - Bredgade 35, Bredgade 35, 7400 Herning

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 237)

Matas Herning Centret, Merkurvej 85, 7400 Herning

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 269)

Matas Ikast, Strøget 7, 7430 Ikast

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 110)

Matas Holstebro Nørregade 12, Nørregade 12, 7500 Holstebro

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 366)

Matas Nykøbing M, Lille Torv 5, 7900 Nykøbing M

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 269)

Matas Århus - Bruuns Galleri, M.P. Bruunsgade 25, 8000 Århus C

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 262)

Matas Hammel, Østergade 32, 8450 Hammel

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 171)

Matas - Grenaa, Østergade 2, 8500 Grenaa

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 233)

Matas Silkeborg, Vestergade 17, 8600 Silkeborg

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 240)

Matas Horsens Bytorv, Søndergade 10, 8700 Horsens

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 210)

Matas Viborg Sct. Mathias Centret, Sct. Mathias Centret 202, 8800 Viborg

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 264)

Matas Randers, Brødregade 7, 8900 Randers C

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 269)

Matas Aalborg (Bispensgade), Bispensgade 4, 9000 Aalborg

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 147)

Matas Aalborg Storcenter, Hobrovej 452, 9200 Aalborg SV

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 209)

Matas - Fjerritslev, Søndergade 2, 9690 Fjerritslev

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 244)

Matas Hjørring (Metropol), Østergade 30, 9800 Hjørring

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 263)

Matas Skagen, Sct. Laurentiivej 45, 9990 Skagen

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 270)

Lokalcenter Fuglebakken, Morten Eskesens Vej 2, 8210 Århus V

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 11.15-12.45 (Antal ledige tider: 64)

Holbæk Bibliotek, Nygade 9-13, 4300 Holbæk

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 12.00-16.00 (Antal ledige tider: 124)

Menighedshuset, Østergade 1, 6400 Sønderborg

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 12.00-15.00 (Antal ledige tider: 86)

Sognehuset Brædstrup, Kirkegade 11, 8740 Brædstrup

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 13.00-15.00 (Antal ledige tider: 88)

Lokalcenter Skåde, Bushøjvænget 113, 8270 Højbjerg

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 14.00-15.30 (Antal ledige tider: 65)

Aktivitetshuset Midgård, Skolegade 8, 4200 Slagelse

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 15.00-18.00 (Antal ledige tider: 4)

Lokalcenter Dalgas, Dalgas Avenue 54, 8000 Århus C

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 15.00-17.30 (Antal ledige tider: 42)

Højvangskolen, Tingstedet 20, 9230 Svenstrup J

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 15.30-17.00 (Antal ledige tider: 38)

Faxe Bridgeklub, Nygade 5, 4640 Faxe

tirsdag 13. oktober 2020 kl. 17.30-18.30 (Antal ledige tider: 45)

Floraklubben, Ny Vestergade 8, 6000 Kolding

onsdag 14. oktober 2020 kl. 08.30-10.30 (Antal ledige tider: 74)

Center for Sundhed (Lokale B, plan 0), Stationsvej 35, 7500 Holstebro

onsdag 14. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 133)

Frivillighuset - Huset Trøjborg, Kirkegårdsvej 53, 8000 Århus C

onsdag 14. oktober 2020 kl. 08.30-10.00 (Antal ledige tider: 37)

Lokalcenter Brabrand, Voldbækvej 92, 8220 Brabrand

onsdag 14. oktober 2020 kl. 08.30-10.30 (Antal ledige tider: 81)

Hasseris Kirke, Thorsens Alle 2, 9000 Aalborg

onsdag 14. oktober 2020 kl. 08.30-11.30 (Antal ledige tider: 35)

sundhedshus vesterbro, vesterbrogade 121, 1620 vesterbro

onsdag 14. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 15)

Sundhedshus Indre By/Østerbro, Randersgade 60, 2100 København Ø

onsdag 14. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 74)

Sundhedshus Nørrebro, Mimersgade 41, 2200 København N

onsdag 14. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 9)

Sundhedshus Vanløse, Indertoften 10, 2720 Vanløse

onsdag 14. oktober 2020 kl. 09.00-15.00 (Antal ledige tider: 50)

Pensionisthuset Solgården, Nordmarksvej 90, 2770 Kastrup

onsdag 14. oktober 2020 kl. 09.00-12.00 (Antal ledige tider: 74)

Aktivitetshuset Wiedergården, Wiedergården 2, 2791 Dragør

onsdag 14. oktober 2020 kl. 09.00-14.30 (Antal ledige tider: 24)

Dagcentret Solgården, Solgårdsvej 7, 4880 Nysted

onsdag 14. oktober 2020 kl. 09.00-11.00 (Antal ledige tider: 32)

Matas St. Kongensgade, Store Kongensgade 47, 1264 København K

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 297)

Matas Amager Centret, Reberbanegade 3, 2300 København S

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 58)

Matas Fields, Arne Jacobsens Allé 12, 2300 København S

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 244)

Matas Glostrup St. Center, Glostrup Storcenter 26, 2600 Glostrup

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 220)

Matas Rødovre, Rødovre Centrum 1M, st. 50, 2610 Rødovre

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 190)

Matas Waves, Over Bølgen 6E, 2670 Greve

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 42)

Matas Ballerup Centret, Ballerup Centret 2, st. 9, 2750 Ballerup

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 204)

Matas Tårnby, Tårnby Torv 5, 2770 Kastrup

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 268)

Matas Lyngby Storcenter, Lyngby Storcenter 35, 2800 Lyngby

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 160)

Matas Charlottenlund, Jægersborg Allé 24, 2920 Charlottenlund

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 219)

Matas Helsingør, Stengade 43, 3000 Helsingør

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 268)

Matas Espergærde Butikscenter, Vester Torv 28, 3060 Espergærde

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 268)

Matas Slotsarkaderne, Slotsarkaderne 41, 3400 Hillerød

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 86)

Matas Frederikssund - Sillebroen, Nygade 1, 3600 Frederikssund

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-12.00 (Antal ledige tider: 85)

Matas Rønne, St. Torvegade 3-5, 3700 Rønne

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-15.00 (Antal ledige tider: 197)

Matas Ringstedet, Klosterparks Alle 10, 4100 Ringsted

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 104)

Matas Vestsjællandscentret, Vestsjællandscentret 10A st. 18, 4200 Slagelse

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 268)

Matas - Haslev, Jernbanegade 27, 4690 Haslev

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 269)

Matas Næstved St. Center, Næstved Storcenter 10, 4700 Næstved

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 207)

Bogø Kostskole, Bogø Hovedgade 57, 4793 Bogø By

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-11.00 (Antal ledige tider: 16)

Matas Tarup Centret, Rugvang 36, 5210 Odense NV

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 141)

Matas Rosengård Centret, Ørbækvej 75, 5220 Odense SØ

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 40)

Matas Assens, Østergade 37, 5610 Assens

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 270)

Matas Svendborg Bycenter, Voldgade 8-10, 5700 Svendborg

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 37)

Matas Kolding - Helligkorsgade 14, Helligkorsgade 14, 6000 Kolding

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 150)

Matas Haderslev, Bispegade 15D, 6100 Haderslev

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 267)

Matas Aabenraa, Storegade 33, 6200 Aabenraa

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 219)

Matas Sønderborg (Borgen Center), Borgen, Østergade 4, 6400 Sønderborg

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 246)

Matas Esbjerg - Sæddingcentret, Fyrvej 34, 6710 Esbjerg V

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 264)

Matas Esbjerg Storcenter, Gl. Vardevej 230, 6715 Esbjerg N

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 269)

Matas Ribe, Saltgade 9, 6760 Ribe

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 270)

Matas Ringkøbing, Torvet 8A, 6950 Ringkøbing

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 270)

Matas Fredericia - Jyllandsgade, Jyllandsgade 18, 7000 Fredericia

onsdag 14. oktober 2020 kl. 10.00-16.00 (Antal ledige tider: 267)